w
googluj

SafeHouse Explorer 3.01


SafeHouse Explorer to program, dzięki któremu utworzymy foldery o dowolnej pojemności, które następnie zostaną skutecznie zaszyfrowane utworzonym przez nas hasłem. Umożliwi to zabezpieczenie danych zawartych w katalogu przed niepowołanym dostępem. Ten z kolei jest możliwy z poziomu aplikacji po wpisaniu hasła i jest bardzo wygodny; program zachowuje się bardzo podobnie do systemowego eksploratora, dając użytkownikowi do dyspozycji podobny zestaw funkcji.

Na pochwałę zasługuje kreator, który towarzyszy nam zarówno podczas uruchamiania programu, jak i tworzenia kolejnych "dysków" - katalogów, które zostaną zaszyfrowane. Proces tworzenia hasła wspierany jest, przez znany głównie z niektórych serwisów internetowych, pasek wskazujący siłę wymyślonej przez nas sekwencji znaków. Ostatni krok to zaakceptowanie danych oraz możliwość utworzenia skrótu na pulpicie do utworzonego folderu. Od tego momentu nasze dane są bezpieczne, w katalogu, który na tym etapie zostaje automatycznie wygenerowany przez program.

Program polecany jest przez producenta do zastosowania na wszelkich pamięciach przenośnych; pendrive'ach, dyskach, a nawet odtwarzaczach muzycznych służących jako bank danych. Dużym atutem aplikacji jest sposób szyfrowania dokumentów, który opiera się na generowanym, z wykorzystaniem podanego przez użytkownika hasła, 256-bitowym kluczu.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
SafeHouse ExplorerSafeHouse Explorer 3.01
Wersja stabilna
3.45 MB | 2014-05-22

Ilość pobrań: 786 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
SafeHouse Explorer