w
googluj

DoCrypt Free 2.11


DoCrypt to proste w obsłudze narzędzie szyfrujące, które pozwoli zakodować bezpośrednio wpisane w aplikację teksty lub pliki. Przyjazny interfejs programu ułatwi zrozumienie działania szyfrowania i pokaże sposób tworzenia kolejnych kluczy, a dzięki wbudowanemu repozytorium gotowych kluczy szyfrowania, użytkownik nie będzie musiał ich zapamiętywać lub przechowywać w oddzielnych programach.

Dostęp do wspomnianego repozytorium chroniony jest hasłem, dzięki czemu niepowołane osoby korzystającego z tego samego programu na komputerze nie będą w stanie się do nich dostać. Sama obsługa aplikacji jest intuicyjna, dzięki modułom rozmieszczonym w programie w takiej kolejności, w jakiej powinno się z nich korzystać.

Program został stworzony przez autorów książki, która poświęcona została nauce o szyfrowaniu i deszyfrowaniu wiadomości. Dzięki temu każdy moduł programu opisany jest w czytelny dla początkującego użytkownika sposób, a sam program ogranicza się tylko do niezbędnych funkcji. Zainteresowane osoby mogą skorzystać z udostępnianych na stronie producentów wybranych rozdziałów z książki, które można pobrać w formacie PDF i poznać mechanizmy, które stosowane są przy generowaniu kluczy szyfrujących. Podobnie jak sama aplikacja, lektura dostępna jest w języku angielskim.

Wymagania!
Do poprawnego działania program wymaga środowiska uruchomieniowego Java w wersji 6 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
DoCrypt FreeDoCrypt Free 2.11
Wersja stabilna
5.93 MB | 2014-07-29

Ilość pobrań: 342 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
DoCrypt Free