w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 504
Wszystkich postów: 944635
Wszystkich tematów: 141748

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7842 dni

DriveInfo 5.0.1


DriveInfo to funkcjonalny program pełniący funkcję widgetu pulpitu dla systemu Windows. Jego głównym zadaniem jest wyświetlanie aktualnych informacji o zajętym miejscu na dyskach twardych komputera, ale producent wyposażył aplikację również w kilka dodatkowych funkcji.

Opcje, o których mowa stanowią funkcjonalny dodatek, dzięki któremu z widgetu można korzystać jak z niewielkiego centrum zarządzania komputerem. A to dlatego, że z poziomu aplikacji można m.in. bezpośrednio wyłączyć lub zrestartować komputer, otworzyć zawartości dowolnego dysku lub pulpitu, uruchomić wyszukiwarkę plików i aplikacji, zablokować aktywne konto użytkownika czy poznać aktualny adres IP, który reprezentuje komputer w Sieci. Dodatkowo wbudowany moduł szybkiego uruchamiania pozwoli na automatyczne załadowanie stron internetowych, wśród których znalazł się m.in. serwis Facebook, Instagram, Twitter czy wirtualny Dysk Google.

Ustawienia DriveInfo pozwalają na spersonalizowanie aplikacji według potrzeb użytkownika. Wśród nich znajdzie się na przykład opcja uruchamiania programu wraz ze startem systemu operacyjnego lub edycja schematu kolorów widgetu, dzięki czemu wygląd programu można dostosować do aktualnej tapety pulpitu czy gustu użytkownika. Warto dodać, że poza możliwością ręcznego ustawienia kolorów, producent udostępnia darmową paczkę gotowych motywów do pobrania pod tym adresem.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
DriveInfoDriveInfo 5.0.1
Wersja stabilna
2.99 MB | 2014-08-08

Ilość pobrań: 329 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
DriveInfo