w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 194
Wszystkich postów: 904181
Wszystkich tematów: 127466

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6449 dni

Wondershare Dr.Fone for iOS 8.6.2


Wondershare Dr.Fone to skuteczne narzędzie do odzyskiwania danych z urządzeń opartych na systemie iOS (iPhone, iPad, iPod touch). Aplikacja pozwala na przywrócenie zdjęć, filmów, kontaktów, wiadomości, załączników, historii połączeń, zdarzeń zapisanych w kalendarzu, notatek, przypomnień, nagrań głosowych oraz ulubionych adresów z przeglądarki Safari. Program będzie szczególnie przydatny we wszystkich krytycznych sytuacjach, takich jak nieprawidłowa aktualizacja systemu operacyjnego, awaria oprogramowania, przypadkowe usunięcie plików czy fizyczne uszkodzenie sprzętu.

Obsługa narzędzia nie jest trudna - wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Na początku pracy z aplikacją należy podłączyć urządzenie do komputera oraz włączyć na nim tryb DFU (tylko w przypadku niektórych modeli). Naciśnięcie na przycisk "Start" powoduje uruchomienie procesu analizy i wyszukiwania danych nadających się do odzyskania. Znalezione pliki można w wygodny sposób przeglądać - dla fotografii i innych treści multimedialnych widoczne są miniatury, a w przypadku listy kontaktów możemy zapoznać się z podstawowymi informacjami (nazwa, numer telefonu, adres e-mail, notatka). Do dyspozycji użytkownika oddano również funkcję przywracania danych z kopii zapasowych realizowanych przez program iTunes.

Wondershare Dr.Fone posiada dobrą dokumentację, składającą się z poradników przeprowadzających użytkownika przez wszystkie operacje "krok po kroku". Przed włączeniem programu warto zapoznać się także z intrukcją obsługi.

Uwaga!
Pełna lista obsługiwanych urządzeń i dostępnych dla nich trybów jest dostępna na oficjalnej stronie producenta. Znajdziemy na niej również wydania dedykowane dla konkretnych modeli iPhone, iPad oraz iPod touch.

Ograniczenia!
Aplikacja jest rozpowszechniana na zasadach licencji trial. W wersji niezarejestrowanej użytkownik ma możliwość przeglądania listy plików nadających się do przywrócenia, zablokowana jest natomiast funkcja zapisu danych na dysku.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga odtwarzacza iTunes.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (11 głosów)

Strefa Download programu
Wondershare Dr.Fone for iOSWondershare Dr.Fone for iOS 8.6.2
Wersja stabilna
39.89 MB | 2017-11-03

Ilość pobrań: 1205 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Wondershare Dr.Fone for iOS