w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 227
Wszystkich postów: 904181
Wszystkich tematów: 127466

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6449 dni

PhoneTrans 4.9.0


PhoneTrans to program służący do łatwego przenoszenia multimediów, aplikacji i innych danych pomiędzy iPhonem, iPadem, iPadem Mini oraz iPodem Touch a komputerem. Aplikacja posiada także funkcję backupu danych. Wspierane są zarówno starsze jak i najnowsze wersje wymienionych urządzeń Apple. Przeciwnie niż iTunes, program nie wymaga wielokrotnego przeprowadzania synchronizacji związanych z transferem danych.

Aplikacja pozwala na łatwe przeglądanie i usuwanie plików obecnych zarówno na urządzeniach mobilnych Apple jak i w komputerze. Program dba o umieszczenie plików przeniesionych z komputera w odpowiednich katalogach urządzeń Apple – np. w folderach Muzyka, Książki, oraz w katalogach programów obsługujących zdjęcia lub dokumenty PDF i EPUB. Za pomocą PhoneTrans dokonamy transferu muzyki, filmów, seriali i show telewizyjnych, aplikacji, zdjęć, grafiki, podcastów, kursów iTunes U, audiobooków, dokumentów i książek, dzwonków, a także wielu innych danych. Aplikacja nie usuwa automatycznie oryginalnych plików źródłowych podczas dodawania utworów z nowej biblioteki muzycznej do iPoda czy iPhona. Ciekawą funkcją jest możliwość przeniesienia programów np. z iPada do komputera oraz uruchomienia ich na desktopie bądź notebooku (instalacja, deinstalacja i otwieranie programów w specjalnym module). W sytuacji, gdy z jakiegoś nieszczęśliwego powodu utracimy naszą kolekcję multimediów w iPhonie itp., PhoneTrans pozwoli nam na szybkie jej odzyskanie za pomocą funkcji przywracania danych z kopii zapasowej. Transfer plików osiąga zbliżoną prędkość do transferu przez iTunes, nie musimy jednak przejmować się synchronizacją. Program jednak i tak wymaga zainstalowania iTunes.

Interfejs graficzny PhoneTrans posiada dość duże walory estetyczne. Obsługa aplikacji jest bardzo intuicyjna, mało zaawansowani informatycznie użytkownicy nie powinni mieć żadnych problemów z opanowaniem wszystkich funkcji programu w krótkim czasie. Wystarczy podłączyć urządzenie do komputera i można rozpocząć przenoszenie danych.

PhoneTrans docenią zwłaszcza osoby, które zmęczyła konieczność ciągłej synchronizacji urządzeń z iTunes. Jeżeli chodzi o przenoszenie danych w obydwu kierunkach, program sprawdza się przynajmniej tak samo dobrze jak flagowa aplikacja Apple, ponadto posiada kilka interesujących, dodatkowych możliwości.

Wspierane urządzenia:

• iPhone: iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5,
• iPad: iPad (wi-fi, wi-fi+3G), iPad 2 (wi-fi, wi-fi+3G), the new iPad (wi-fi, wi-fi+4G) ,
• iPod: iPod touch 1, iPod touch 2, iPod touch 3, iPod touch 4, iPod touch 5.

Uwaga!
Istnieje również płatna i bogatsza w funkcje wersja programu - PhoneTrans Pro. Można się z nią zapoznać na stronie producenta.

Wymagania!
iTunes 9.0 lub wyższa wersja oraz zainstalowany sterownik iTunesMobileDevice.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (10 głosów)

Strefa Download programu
PhoneTransPhoneTrans 4.9.0
Wersja stabilna
9.31 MB | 2016-04-29

Ilość pobrań: 695 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
PhoneTrans