w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 132
Wszystkich postów: 904076
Wszystkich tematów: 127434

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6373 dni

Weeny Free Audio Converter 1.5


Weeny Free Audio Converter to wygodna aplikacja pozwalająca na edycję formatów audio oraz tagów ID3 zaimportowanych utworów. Muzyka może zostać zapisana w pliku MP3, WMA, OGG lub WAV z jednym z wielu ustawień jakości. Program charakteryzuje się niedużymi wymaganiami sprzętowymi, a przy tym bardzo szybką pracą, która dodatkowo wspomagana jest przez możliwość grupowego importowania piosenek do aplikacji.

Obsługa narzędzia jest bardzo intuicyjna i sprowadza się jedynie do wyboru odpowiednich piosenek, które chcemy poddać edycji, formatu wynikowego, jak również ścieżki zapisu (konwertowane utwory nie są zamieniane, ale kopiowane do nowej lokalizacji). Równie łatwo przebiega edycji tagów ID3. Aby zmienić informacje o artyście czy tytule utworu, można to zrobić na dwa sposoby. Jeden z nich, szybszy, ale nieco mniej czytelny, pozwala na edycję odpowiednich pól bezpośrednio z listy zaimportowanych do programu utworów. Dużo wygodniejsza wersja wykorzystuje wygodny kreator, w którym mamy jednoczesny podgląd wszystkich dostępnych do edycji pól informacji o utworze.

Nieco bardziej wymagających użytkowników ucieszą dość zaawansowane ustawienia związane z jakością pliku wynikowego, który zostanie "wyprodukowany" przez program. Z poziomu zakładki ustawień aplikacji konfigurowalnych jest wiele parametrów, niezależnie dla każdego z używanych formatów. Preferencje pozwalają również aktywować drobiazgi związane z zachowaniem się interfejsu, na przykład opcję powiadomienia o zakończonej konwersji lub późniejsze, automatyczne uruchomienie ścieżki docelowej.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Weeny Free Audio ConverterWeeny Free Audio Converter 1.5
Wersja stabilna
6.08 MB | 2014-07-15

Ilość pobrań: 100 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Weeny Free Audio Converter