w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 140
Wszystkich postów: 904076
Wszystkich tematów: 127434

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6373 dni

Weeny Free Audio Cutter 1.5


Weeny Free Audio Cutter to program, który (wbrew swojej nazwie) służy nie tylko przycinaniu utworów audio i dzieleniu ich na wiele osobnych plików, ale również działaniu odwrotnemu, a więc łączeniu kilku niezależnych nagrań w jeden plik. Obsługuje formaty MP3, WAV, Ogg Vorbis oraz WMA. Charakteryzuje się prostą obsługą i niedużymi wymaganiami wobec komputera, na którym pracuje.

Interfejs narzędzia został zaprojektowany z wykorzystaniem podziału tematycznego na karty, które w tym wypadku aktywowane są kolejnymi przyciskami na czytelnej wstążce programu. Możemy za ich pomocą przełączać się pomiędzy dwoma głównymi modułami pracy (przycinaniem oraz złączaniem plików) oraz uzyskać dostęp do ustawień związanych z jakością plików oraz sposobem komunikacji aplikacji z użytkownikiem.

Aby przyciąć wybrany plik należy go w pierwszym kroku zaimportować do programu, poprzez wskazanie mu odpowiedniej ścieżki dostępu. Zaraz potem mamy już możliwość dokładnego określenia punktu początkowego i końcowego nagrania (możemy jednocześnie określić parametry kilku plików wynikowych i podczas jednego przebiegu programu je wygenerować). Analogicznie przebiega proces łączenia kilku nagrań w jedno; po ich wgraniu do programu, pozostaje nam określić typ formatu wynikowego. Mamy wówczas również możliwość edycji metadanych utworu (informacji o artyście, tytule, gatunku, itp.).
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Weeny Free Audio CutterWeeny Free Audio Cutter 1.5
Wersja stabilna
6.69 MB | 2014-07-15

Ilość pobrań: 178 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Weeny Free Audio Cutter