w
googluj

Audio Amplifier Pro 2.2.0


Audio Amplifier Pro to program służący wyrównywaniu poziomów głośności w plikach muzycznych. Stanowi świetną propozycję na przykład dla użytkowników odtwarzaczy MP3, którzy zauważyli różny poziom głośności w piosenkach, których słuchają, a co za tym idzie, by zachować komfort podczas odsłuchiwania utworów, muszą nieustannie korygować poziom głośności przy pomocy urządzenia. Audio Amplifier Pro pozwoli pozbyć się tego problemu, wyrównując poziom głośności również w kilku utworach jednocześnie.

Używanie programu nie powinno przysporzyć nikomu problemu, ponieważ sprowadza się do kilku bardzo prostych kroków. Aplikacja pozwala wykorzystać dwa główne tryby. Pierwszy z nich służy zmianie głośności o konkretną wartość w pojedynczym pliku. Wystarczy go więc zaimportować, a następnie dużą grafiką potencjometru wyregulować odpowiedni poziom głośności. Drugi tryb pozwala na automatyzację tego procesu, w przypadku, gdy dysponujemy większą ilością piosenek, których głośność chcemy wyrównać. Zasada obsługi jest identyczna, różni się jedynie interfejs, który w tym przypadku pozbawiony jest nowoczesne grafiki.

Korzystanie z programu ułatwione jest dzięki możliwości wykorzystania wygodnej metody "przeciągnij i upuść" w celu importowania kolejnych plików muzycznych przeznaczonych do edycji. Alternatywą jest możliwość dodawania kolejnych utworów przez kreator lub opcja wgrywania do aplikacji całych folderów z muzyką.

Ograniczenia!
Darmowa wersja programu pozwala edytować maksymalnie jedną minutę wgranego pliku.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Audio Amplifier ProAudio Amplifier Pro 2.2.0
Wersja stabilna
6.3 MB | 2017-10-06

Ilość pobrań: 162 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
Audio Amplifier Pro