w
googluj

SimpleProgramDebugger 1.15


Większość programistów zdaje sobie sprawę z tego, że mimo ich wysiłków, pisany przez nich kod może nie być wolny od błędów, powodujących problemy z wydajnością bądź nawet awarie aplikacji. Dlatego właśnie, przed wypuszczeniem na rynek bądź do sieci produktu końcowego, konieczne jest przeprowadzenie debugowania. Jednym z programów służących do tego celu jest SimpleProgramDebugger.

Jak sama nazwa wskazuje, narzędzie jest proste i nieskomplikowane. SimpleProgramDebugger wyposażony został w przejrzysty interfejs, umożliwiający zastosowanie programu do obecnego procesu lub rozpoczęcie nowego, i nie wymaga instalacji, dzięki czemu można go zawsze zabrać ze sobą.

Po uruchomieniu wybranego pliku wykonywalnego, SimpleProgramDebugger również rozpoczyna swoją pracę i zaczyna wyświetlać wszystkie przeprowadzone przez siebie operacje debugowania – m.in wyjątki, utworzenie wątku, utworzenie procesu, zamknięcie wątku, zamknięcie procesu, uruchomienie DLL - oraz ich detale, takie jak data i rodzaj zdarzenia, numer IS danego wątku, ścieżka dostępu w pamięci i wiele innych. Zgromadzone przez program dane wyświetlane są w formie listy, którą można wyeksportować do postaci pliku HTML, TXT, CSV lub XML.

SimpleProgramDebugger to solidny i pożyteczny program, z którego dobry użytek uczynią wszyscy informatycy, poszukujący narzędzia do szybkiego debugowania. Z jego pomocą można wykryć wszystkie błędy w tworzonej aplikacji, a następnie naprawić je i zwiększyć stabilność oraz polepszyć szybkość pracy produktu.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
SimpleProgramDebuggerSimpleProgramDebugger 1.15
Wersja stabilna 32-bitowa
0.06 MB | 2022-08-30
SimpleProgramDebugger 1.15
Wersja stabilna 64-bitowa
0.07 MB | 2022-08-30

Ilość pobrań: 391 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
SimpleProgramDebugger