w
googluj

AutoIt 3.3.10.2


AutoIt to pakiet kilku niewielkich programów, które służą ogólnej obsłudze skryptów napisanych w języku o tej samej nazwie; pozwalają na ich edycję, uruchamianie oraz konwersję do formatu pliku wykonywalnego EXE. Zestaw zawiera również całą masę gotowych przykładów wykorzystania skryptów w języku AutoIt, dzięki czemu zaraz po instalacji możemy nie tylko łatwo poznać możliwości samego oprogramowania ale również potencjał deweloperski tego rozwiązania.

Oprogramowanie pozwala przede wszystkim nauczyć się składni języka AutoIt, co ułatwi możliwość symulacji naciśnięć kombinacji klawiszy klawiatury, ruchów myszy oraz interakcji okien systemowych. Program pozwala tworzyć interfejsy graficzne (współpracuje z wszystkimi typowymi grafikami i ikonami występującymi w systemie), korzystać z wyrażeń regularnych oraz bezpośrednio wywoływać funkcje zawarte w API Windowsa oraz jego bibliotekach DLL.

Na uwagę zasługują dodatki dostarczane wraz z pakietem, dostosowanie każdego modułu programu do systemów 32- oraz 64-bitowych, a także dobre wsparcie techniczne dostępne na stronie producenta. Sama aplikacja cechuje się prostą obsługą oraz przydatnymi ustawieniami.

Uwaga!
Na etapie instalacji kreator proponuje nam wybranie opcji wykorzystania niektórych funkcji bazujących na rozwiązaniach 32-bitowych, mimo posiadanego systemu 64-bitowego. Dla zachowania pełnej funkcjonalności należy skorzystać z tego rozwiązania, ale w razie potrzeby możemy użyć ustawienia przeciwnego.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
AutoItAutoIt 3.3.10.2
Wersja stabilna
10.93 MB | 2014-05-30

Ilość pobrań: 333 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
AutoIt