w
googluj

The Games Factory 2.0 Build D253


The Games Factory to program, przy pomocy którego bez znajomości żadnego języka programowania, będziemy mogli stworzyć własne, proste gry i aplikacje. Co istotne, mimo braku tego wymagania, program nie stanowi raczej propozycji dla dzieci; kierowany jest do średniozaawansowanych osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w informatyce i zastanawiają się nad karierą w dziedzinie programowania gier komputerowych - The Games Factory może stanowić tutaj świetne narzędzie nauki i zaznajomienia się z panującymi w tej dziedzinie zasadami.

Program wyposażony został w dość bogatą bazę elementów, z których możemy korzystać podczas tworzenia nowej aplikacji. Ponieważ rozpoczęcie nowego projektu skutkuje automatycznym wygenerowaniem podstawowego okienka z kilkoma opcjami na pasku menu, użytkownik na pewno chętnie przystąpi do pracy, szybko zauważając jej efekty. Podobnie, jak w "prawdziwym" środowisku programistycznym, tworzona gra może zostać uruchomiona w dowolnym momencie, w celu przetestowania jej wyglądu lub zachowania. Podstawowe parametry okien oraz elementów kontroluje się bardzo wygodnie, poprzez czytelne kreatory lub opcje wybierane z listy, dzięki czemu The Games Factory pozostaje maksymalnie intuicyjne również dla zupełnych amatorów w dziedzinie tworzenia aplikacji.

W programie znajdziemy całkiem sporo ustawień pozwalających dopasować do własnych potrzeb sam edytor. Na uwagę zasługuje bardzo rozbudowana instrukcja obsługi, która w tego typu programie, stworzonym raczej w celach edukacyjnych, jest elementem obowiązkowym i na tym polu producent stanął na wysokości swojego zadania.

Uwaga!
Pobrany plik jest launcherem kilku programów tego samego producenta; z powodzeniem możemy przetestować również pozostałe.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
The Games FactoryThe Games Factory 2.0 Build D253
Wersja stabilna
38.5 MB | 2014-08-31

Ilość pobrań: 198 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
The Games Factory