w
googluj

Pingendo 4.3.2


Pingendo to program do prototypowania stron internetowych w oparciu o wykorzystanie frameworka Bootstrap, do tworzenia witryn spełniających zasady RWD - Responsive Web Design (responsywności, czyli automatycznego dostosowywania układu strony, w zależności od urządzenia, na jakim jest wyświetlana; brany jest pod uwagę przede wszystkim rozmiar ekranu). Pozwoli to w kilku ruchach stworzyć szkielet strony internetowej (odpowiedni kod HTML oraz CSS z wykorzystaniem LESS), wszystkich elementów, poza właściwą treścią naszej witryny. Cała obsługa sprowadza się tutaj do przeciągania na obszar roboczy tych elementów Bootstrapa, które nas interesują, z kolei automatyka programu troszczy się o odpowiednie uporządkowanie kodu HTML.

Podobnie wygląda kwestia kaskadowych arkuszy stylów. Wystarczy, korzystając z menu w prawej części, odpowiednio poddać edycji wybrane fragmenty (zupełnie podobnie, jak w edytorze tekstu, wybierając z listy na przykład inny kolor czcionki), a program samodzielnie zmieni odpowiednie wpisy w plikach CSS/LESS. Cała aplikacja działa bardzo sprawnie i szybko, natychmiastowo dostarczając użytkownikowi podgląd wprowadzanych zmian na ekranie. Jest to bardzo ciekawa propozycja dla wszystkich webmasterów, którzy wykorzystują na co dzień framework Bootstrap.

Ręczne tworzenie tego typu witryn nie jest skomplikowane, ale dosyć czasochłonne ze względu na konieczność częstego nadpisywania klas poszczególnych elementów. Dzięki wykorzystaniu opisywanego programu, unikniemy niepotrzebnych błędów, a przede wszystkim cały projekt stworzymy dużo szybciej, pozytywnie zaskakując klienta.
Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
PingendoPingendo 4.3.2
Wersja stabilna
98.73 MB | 2019-04-02

Ilość pobrań: 467 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Pingendo