w
googluj

Convert.NET 7.6.5913.2


Convert.NET to prosty w obsłudze program oferujący nietypowy zestaw konwerterów tekstów i kodu: tłumaczenie testów pomiędzy językami z wykorzystaniem tłumacza Google, szyfrowanie i deszyfrowanie z wykorzystaniem kilku algorytmów, poprawne wyświetlanie tekstów pomiędzy różnymi kodowaniami oraz wzajemną konwersję pomiędzy językiem C# a VB.Net. Co ciekawe, to nie koniec możliwości, bo wśród opcji znajdziemy także przeglądarkę plików XML, JSON oraz HTML, obsługę LINQ oraz tester wyrażeń regularnych.

Taki zestaw narzędzi najprędzej przydatny będzie w głównej mierze programistom i innym osobom związanym z rozwojem oprogramowania. Nie należy jednak zapominać, iż program łączy w sobie raczej podstawowe możliwości każdego ze wspominanych modułów. Z pewnością na rynku da się znaleźć inne, wyspecjalizowane programy w każdej z tych dziedzin z osobna, zyskując tym samym wyższą funkcjonalność. Niewątpliwie jednak wykorzystanie jednej aplikacji jest po prostu wygodniejsze, a więc jeśli komuś odpowiada zakres opcji Convert.NET, nic nie stoi na przeszkodzie, by z powodzeniem z niego korzystać, szczególnie, że program cechuje się wysoką szybkością działania i dobrą stabilnością.

Obsługa aplikacji jest intuicyjna i nie wymaga zbyt obszernego komentarza – kolejne opcje wybieramy z rozwijanej listy w lewym, górnym rogu obszaru roboczego, a szczegółowe dane wypełniamy „na środku” ekranu. Warto zwrócić uwagę na ustawienia, których nie jest dużo, ale znajdziemy wśród nich na przykład opcję zawężenia listy oferowanych języków przez moduł tłumaczenia, co pozwoli szybciej znaleźć na liście te języki, z których korzystamy.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.5 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Convert.NETConvert.NET 7.6.5913.2
Wersja stabilna
1.99 MB | 2016-03-10

Ilość pobrań: 177 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Convert.NET