w
googluj

Balsamiq Mockups 3.5.16


Balsamiq Mockups to ciekawy program do tworzenia szikców interfejsu użytkownika (GUI) dla dowolnych aplikacji, w tym stron internetowych oraz programów mobilnych (szczególnie z naciskiem na urządzenia wykorzystujące system iOS). Program stanowi świetną propozycję dla wszystkich projektantów czy programistów, którzy zobligowani są do szybkiego przedstawienia projektu obsługi tworzonej dla klienta aplikacji. Dzięki bardzo prostej obsłudze i przyjaznemu interfejsowi, Balsamiq Mockups może z powodzeniem zastąpić kartkę i długopis na etapie ustalania szczegółów GUI z klientem.

Kreowanie nowych szkiców nie wymaga żadnej wiedzy programistycznej i opiera się tylko na wrażeniach wizualnych. Wystarczy przeciągać na obszar roboczy kolejne elementy (takie jak przyciski, okienka, rozwijane listy, widżety, pola tekstowe) i ustawiać je w odpowiedniej formie. Na tym etapie nie ma znaczenia ich funkcjonalność: na przykład jeśli ustawimy na ekranie rozwijaną listę, wystarczy, że ręcznie wpiszemy treść jej poszczególnych pozycji, aby stanowiła dobry przykład funkcjonowania i była reprezentatywna dla klienta. Podczas tworzenia nowych projektów, listę dostępnych elementów można łatwo zawężać, na przykład tylko do tych, które dostępne są dla systemu iOS.

Stworzone przy pomocy programu szkice można bardzo łatwo wyeksportować do formatu zdjęciowego, by wysłać propozycję klientowi czy innym współpracownikom. Ważne jest również, iż interfejs programu jest bardzo atrakcyjny, dzięki czemu jego obsługa w obecności klienta nie będzie problematyczna, ani skomplikowana.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Balsamiq MockupsBalsamiq Mockups 3.5.16
Wersja stabilna
2018-08-09

Ilość pobrań: 178 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Balsamiq Mockups