w
googluj

CP1 2.2


CP1 to program stworzony z myślą o grafikach oraz webmasterach, dzięki któremu możliwe jest wyświetlanie kolorów (oraz ich wartości RGB lub heksadecymalnych), które do siebie pasują. Ich bazową barwą może być odcień wybrany z listy propozycji lub pobrany przez użytkownika z dowolnego elementu ekranu, wygodnym narzędziem ze sporym powiększalnikiem.

Program został zbudowany w oparciu o bardzo nowoczesny interfejs, dzięki czemu jest atrakcyjny oraz pozostaje wygodny i intuicyjny w obsłudze. Zaraz po uruchomieniu wystarczy wybrać odpowiedni odcień z listy, by program automatycznie przeładował pozostałe propozycje na inne wartości tego samego koloru. Możliwe jest tutaj ręczne wznowienie ładowania, dzięki czemu wyświetlone zostaną również inne propozycje. Wygodnym rozwiązaniem jest wbudowana pamięć, dzięki czemu szybko wrócimy do pobranych kolorów oraz wybranych propozycji, z których korzystaliśmy w przeszłości. Tworzone w ten sposób palety można również eksportować do zewnętrznego pliku. Zapisywany jest on w formacie Json lub tekstowym Json.

Program należy pochwalić za wykorzystanie ciekawego rozwiązania polegającego na automatycznym kopiowaniu wartości RGB lub HEX do schowka, w momencie, kiedy klikniemy lewym przyciskiem myszy na ich treść. Jest to świetny patent, dzięki któremu użytkownik ma możliwość szybkiego kopiowania informacji dostarczonych przez program do kompilatora lub programu graficznego. Dużą zaletą jest również wysoka szybkość działania aplikacji, która wynika z niskich wymagań sprzętowych.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
CP1CP1 2.2
Wersja stabilna
1.93 MB | 2014-10-13
przejdź
CP1 Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 143 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
CP1