w
googluj

Websites Cop 2.2


Websites Cop to program przeznaczony dla webmasterów, dzięki któremu będą oni mogli efektywnie śledzić zmiany wprowadzane na zarządzanych przez nich stronach, co może być powodowane zewnętrznymi infekcjami i złośliwym oprogramowaniem hakerskim. Aplikacja analizuje pliki tworzące kod stron internetowych i wyszukuje niechcianych zmian, a w przypadku wykrycia ewentualnego zagrożenia, natychmiast informuje o tym użytkownika powiadomieniem poprzez e-mail.

Korzystanie z programu może mieć istotny wpływ na bezpieczeństwo użytkowników naszej strony internetowej oraz jakość treści, którą ona prezentuje. Wykorzystanie Websites Cop umożliwia nie tylko dużo wygodniejsze analizowanie zmian w kodzie, ale przede wszystkim robienie tego w dużo efektywniejszy, zautomatyzowany sposób. Interfejs aplikacji został zaplanowany przede wszystkim czytelnie i prosto. Między głównymi sekcjami ustawień, przełączamy się za pomocą wygodnych kart, których treść wypełnia główne okno aplikacji. Kiedy wszystkie dane zostaną już skonfigurowane, a program przejdzie do pracy, o swojej aktywności informuje jedynie niewielką ikoną na pasku zadań systemu. Warto zwrócić uwagę, że Websites Cop nie jest wymagający wobec zasobów sprzętowych komputera, wobec czego powinien sprawnie działać również na nieco starszym sprzęcie.

Choć obsługa Websites Cop nie powinna stanowić wyzwania nawet dla początkujących webmasterów, producent dołączył do programu krótką, jednak czytelną instrukcję obsługi w formie dokumentu tekstowego. Uruchomimy go z poziomu menu w samej aplikacji.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
Websites CopWebsites Cop 2.2
Wersja stabilna
0.84 MB | 2014-08-12

Ilość pobrań: 142 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
Websites Cop