w
googluj

HelpSupreme 1.1.00


HelpSupreme to znakomite narzędzie pozwalające na tworzenie wszelkiego rodzaju dokumentacji do oprogramowania, zarówno w formie informacyjnej, jak i instrukcji obsługi. Umożliwia stosowanie szablonów (na przykład różnych dla zastosowań desktopowych oraz mobilnych), a także tworzenie podziału ze względu na wykorzystane wersje językowe. Tworzony projekt można uzupełnić o wiele danych autora oraz samej pracy, a dokumentację na dowolnym etapie projektu kontrolować poprzez podgląd.

Z programu można korzystać w kilku trybach. Najbardziej przyjazny początkującym użytkownikom jest ten graficzny, w którym wszystkie dane i treść wprowadza się przy użyciu wygodnych kreatorów i pól w programie. Dostępny jest jednak także widok pozwalający na podgląd kodu w formacie HTML oraz zawartości wykorzystywanego kaskadowego arkusza stylów CSS.

Stworzona dokumentacja może zostać zapisana na kilka sposobów. Przede wszystkim można ją wyeksportować do pliku HTML, ale dostępny jest również zapis jako Apple Help Book, Qt Help oraz w formie popularnego pliku PDF. Niezależnie od wybranej formy publikacji, sam projekt zapisany w formacie czytelnym dla aplikacji, przechowuje treść oraz formatowanie dokumentacji osobno, dzięki czemu edycja zawartości nie ma wpływu na wygląd, co przekłada się na wygodne aktualizowanie dokumentacji bez obaw o przypadkowe zniszczenie jej formatowania.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
HelpSupremeHelpSupreme 1.1.00
Wersja stabilna 32-bitowa
16.32 MB | 2014-03-30
HelpSupreme 1.1.00
Wersja stabilna 64-bitowa
17 MB | 2014-03-30

Ilość pobrań: 263 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
HelpSupreme