w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 511
Wszystkich postów: 946450
Wszystkich tematów: 141307

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7836 dni

Notepad2-mod 4.2.25.998


Notepad2-mod to modyfikacja programu Notepad2, który stanowi alternatywę dla notatnika Windows, oferując przy tym znacznie większe możliwości. W Notepad2-mod skorzystamy ze wszystkich zalet pierwowzoru, a także z szeregu funkcji wprowadzonych przez patche stworzone przez Kai Liu i innych ludzi zainteresowanych udoskonalaniem Notepad2. Modyfikacja działa jako samodzielny program.

Funkcje, których nie znajdziemy w oryginalnym Notepad2 to m.in.: zwijanie bloków kodu, zakładki, zaznaczanie wszystkich odmian danego słowa, automatyczne uzupełnianie słów, podświetlanie składni w skryptach AutoHotkey, AutoIt3, AviSynth, Bash, CMake, Inno Setup, LaTeX, Lua, Markdown, NSIS, Ruby, Tcl, YAML, a także zwiększone wsparcie dla NFO ASCII-Art. Notepad2-mod może w łatwy sposób całkowicie zastąpić systemowy notatnik, wystarczy że zdecydujemy się wprowadzić odpowiednie klucze do rejestru Windows za pomocą instalatora programu. Edytor jest darmowy, bardzo lekki (niemal w ogóle nie obciąża zasobów komputera) i zajmuje niewiele miejsca na dysku twardym.

Interfejs graficzny aplikacji został wykonany na przyzwoitym poziomie, jest czytelny i łatwo odnaleźć w nim wszystkie potrzebne opcje. Mniej doświadczeni użytkownicy powinni bez problemów poradzić sobie z podstawową obsługą programu. Narzędzie oferuje także cały zestaw zaawansowanych funkcji, które przysłużą się głównie osobom posiadającym większą wiedzę informatyczną. Niestety, twórca modyfikacji nie przygotował pliku pomocy, w witrynie Notepad2-mod można znaleźć jedynie odnośnik do instrukcji dotyczącej zawijania kodu. Oprócz tego warto zapoznać się z poradami i dokumentacją w witrynie programu Notepad2.

Uwaga!
Instalator zainstaluje wersję 32 lub 64 bitową programu, zależnie od architektury systemu operacyjnego.
Wersję dla Windows 2000 można pobrać za pomocą witryny twórcy programu lub skorzystać z tego odnośnika. Jest to wersja 4.2.25.856.

Wymagania!
W Windows XP wymagany jest Service Pack 3.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Notepad2-modNotepad2-mod 4.2.25.998
Wersja stabilna
1.38 MB | 2017-08-07

Ilość pobrań: 532 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Notepad2-mod