w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 155
Wszystkich postów: 913910
Wszystkich tematów: 130472

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7542 dni

Ynote Classic 2.8.0.1


Ynote Classic to wygodny edytor tekstu, który kierowany jest głównie do programistów, ponieważ oferuje opcję kolorowania składni wielu języków, tworzenia automatycznych wcięć oraz uzupełniania brakujących elementów kodu (na przykład klamer zamykających pętle czy instrukcje warunkowe).

Kolejnymi zaletami aplikacji jest możliwość nieograniczonego cofania i powielania wprowadzonych zmian, jak również opcja podmieniania fragmentów tekstu czy kodu na bazie wyrażeń regularnych. Często stosowane przez nas akcje związane z tworzonym dokumentem mogą zostać uproszczone poprzez definiowanie makr, które później można również poddawać edycji.

Interfejs programu jest czytelny, oferując otwieranie kolejnych dokumentów na wygodnych kartach, dzięki czemu w przypadku konieczności pracy z kilkoma plikami, nie musimy przełączać się pomiędzy kolejnymi oknami aplikacji, a jedynie kartami. Na tym etapie może okazać się przydatny moduł porównywania treści dokumentów, co może stanowić alternatywny ("domowy") sposób kontroli wersji kolejnych plików z kodem. Warto zwrócić uwagę na ustawienia programu, wśród których między innymi będziemy mogli zdefiniować liczne skróty klawiaturowe oraz parametry wyglądu okna edycji, co przełoży się na efektywność i wygodę naszej pracy.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Ynote ClassicYnote Classic 2.8.0.1
Wersja stabilna
0.83 MB | 2014-06-16

Ilość pobrań: 246 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
Ynote Classic