w
googluj

Nevron Writer 2016.1.0


Nevron Writer to darmowy edytor tekstu, który cechuje się przede wszystkim bardzo wygodną obsługą oraz dobrym wyglądem. Edytor wyposażono w większość niezbędnych możliwości, które pozwolą wykorzystywać program jako jedyny do pisania tekstów, raczej bez większych ograniczeń.

Aplikacja jest prosta w obsłudze przede wszystkim dzięki paskowi narzędzi, który zmieniono na niemal obowiązkową już dzisiaj wstążkę. Kolejne jej narzędzia są dobrze opisane, a design utrzymany jest na minimalistycznym poziomie. Przeszkadzać mogą tylko drobiazgi, na przykład lista krojów czcionek, na której znajdziemy jedynie nazwy konkretnych propozycji (które są napisane jedną, wspólną czcionką, wobec czego żeby sprawdzić, jak wygląda dany krój, musimy go po prostu zastosować do zaznaczonego tekstu). Innym szczegółem, który może utrudniać codzienną pracę jest pole wyboru rozmiaru czcionki. Możemy swobodnie przełączać się pomiędzy danymi propozycjami, jednak z poziomu paska narzędzi nie ma możliwości wpisania nietypowej wartości ręcznie (tego rozwiązania może brakować na przykład wcześniejszym użytkownikom pakietu Microsoft Office i programu Word, gdzie podobna funkcja jest obecna i bardzo dobrze się spisuje).

Pomijając nieliczne niedoskonałości, korzystając z Nevron Writera, w większości przypadków uzyskamy dokładnie takie dokumenty, jakich potrzebujemy (dostępne są oczywiście liczne możliwości formatowania, wstawianie tabel, kodów kreskowych/QR oraz możliwość wstawiania zdjęć). Dodatkowym atutem jest współpraca aplikacji z formatami dokumentów znanymi z innych pakietów (w tym m.in. DOCX z Office’a Microsoftu, RTF oraz TXT).
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Nevron WriterNevron Writer 2016.1.0
Wersja stabilna
19.6 MB | 2017-02-04

Ilość pobrań: 145 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Nevron Writer