w
googluj
pl

Microsoft Translator 1.2.0.0


Microsoft Translator – dodatek do Worda, który pozwala na bieżąco podczas tworzenia lub czytania dokumentu, tłumaczyć jego treści na jeden z najpopularniejszych języków (w tym polski), wykorzystując do tego narzędzie tłumaczące Microsoftu. Oferuje ono wiele tłumaczeń, w tym takie, które zaproponowały zostały przez użytkowników, więc w specyficznych sytuacjach mogą być bardziej dokładne, bo dostosowane do specyfiki kategorii. Aplikacja pozwala tłumaczyć za jednym razem nie tylko pojedyncze wyrazy, ale również całe zdania – całość odbywa się dzięki bezpośredniej interakcji z tekstem.

Ponieważ korzystanie z dodatku jest bardzo proste, a jego możliwości, choć bardzo konkretne, wydają się mieć zastosowanie w większości codziennych sytuacji, dodatek można z powodzeniem polecić każdemu użytkownikowi odpowiedniej wersji pakietu Office, ponieważ będzie w stanie wyraźnie przełożyć się na szybszą pracę z dokumentami, szczególnie wówczas, gdy często korzystamy z zagranicznych plików w obcych językach. Korzystając z aplikacji możemy nie tylko czerpać bieżące korzyści z tłumaczeń, ale również oceniać ich jakość, co na przyszłość pozwoli programistom i innym użytkownikom, odpowiednio dostosować działanie tłumacza, by ten dostarczał lepszych wyników w tłumaczeniach.

Koniec końców przełoży się to na ciągłe udoskonalanie narzędzia, z którego na co dzień sami korzystamy, zatem naszym zdaniem zdecydowanie warto przystąpić do tego programu poprawy jakości, szczególnie, że nie wymaga to zakładania żadnego konta użytkownika lub wielkiego poświęcenia, a jedynie wystawania ocen tłumaczeniom podczas bieżącej pracy z dodatkiem.

Uwaga!
• Program przeznaczony jest dla Worda w wersji 2013 lub nowszej.
• Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android oraz iOS.

Wymagania!
Aby pobrać dodatek, konieczne jest posiadanie funkcjonującego konta w sklepie Office.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Microsoft TranslatorMicrosoft Translator 1.2.0.0
Wersja stabilna
1 MB | 2016-03-26
przejdź Microsoft Translator dla Android

Ilość pobrań: 475 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 13

Komentarze (0)
Microsoft Translator