w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 187
Wszystkich postów: 904406
Wszystkich tematów: 127559

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6606 dni

OmniPage File Converter 1.0


OmniPage File Converter – rozszerzenie do Microsoft Worda, dodające do niego funkcjonalność rozpoznawania tekstu ze zdjęć (OCR). Aplikacja pozwala wybrać plik wejściowy, który następnie w locie przechodzi przez system rozpoznawania tekstu i zostaje wklejony do dokumentu już nie jako zdjęcie, ale czysty tekst odpowiadający formatowaniu w pliku wejściowym. Jak sugeruje producent, wykorzystywana jest przy tym najskuteczniejsza tego typu technologia na świecie, dzięki czemu można spodziewać się wyjątkowo szybkiego i dokładnego rozpoznawania treści.

Sama obsługa, jak przystało na dodatek do pakietu Office, jest prosta i minimalistyczna w swojej formie. Wystarczy uruchomić rozszerzenie, a następnie postępować według prostych kroków, aby zaimportować odpowiedni plik wejściowy. Ten zostanie przekonwertowany, a następnie wstawiony do dokumentu, zgodnie z wybranym przez nas wcześniej ustawieniem czystego tekstu lub treści sformatowanej.

Aplikacja powinna działać wystarczająco skutecznie i szybko jak na potrzeby domowe. Osoby poszukujące maksymalnej funkcjonalności OCR powinny raczej sięgnąć po osobną aplikację tego typu, która nierzadko będzie dodatkowo płatna. Do ewentualnych minusów opisywanego rozszerzenia należy dodatkowo zaliczyć brak oficjalnej informacji producenta o rodzaju obsługiwanych wejściowych plików graficznych. Należy się więc spodziewać, iż są to jedynie podstawowe i najpopularniejsze formaty zdjęć (co jednak nie znaczy, iż w większości przypadków nie będzie to rozwiązanie wystarczające dla korzystających osób).

Uwaga!
Program przeznaczony jest dla Worda w wersji 2013 lub nowszej.

Wymagania!
Aby pobrać dodatek, konieczne jest posiadanie funkcjonującego konta w sklepie Office.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
OmniPage File ConverterOmniPage File Converter 1.0
Wersja stabilna
1 MB | 2016-03-26

Ilość pobrań: 27 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
OmniPage File Converter