w
googluj

RichEdit 3.3.0


RichEdit to nietypowy edytor tekstu pozwalający zajmować się plikami RTF oraz PTF. Jest bardzo prosty w obsłudze oraz lekki dla systemu, przez co w minimalnym stopniu obciąża podzespoły i pozwala wydajnie z siebie korzystać. Prócz możliwości edytowania typowych dokumentów, wbudowanie w niego niewielki edytor kodu, dzięki czemu pozwala na pisanie programów w jednym z kilku najpopularniejszych języków programowania (m.in. C, Javie, HTML-u czy języku zapytań baz danych SQL).

Program umożliwia pracę na kartach, dzięki czemu użytkownik zyskuje możliwość szybkiego przełączania się pomiędzy kilkoma dokumentami, bez konieczności ich zamykania lub jednoczesnego otwierania wielu okienek programu. W organizacji pracy pomogą również liczne ustawienia, dzięki którym możliwe jest dostosowanie interfejsu do naszych wymagań: dostępne jest przede wszystkim włączanie lub wyłączanie jego poszczególnych elementów. Wygląd programu jest raczej nietypowy. Jednokolorowe ikony edycji dostępne na pasku narzędzi mogą początkowo mylić i dezorientować, jednak kilka chwil pracy z programem wystarczy, by sprawnie się po nich poruszać.

Prócz podstawowych narzędzi edycyjnych, program wyposażono w dodatki pozwalające wydajniej zarządzać tekstem: w razie potrzeby możliwe jest skorzystanie z automatycznej zamiany wybranych słów w tekście, wyszukiwarki, łączenia dokumentów oraz nieco mniejszych modułów, pozwalających na przykład znacznie przyśpieszyć proces zamiany dużych liter na małe. Całość prezentuje się ciekawie, dostarczając niezbędnych elementów do średniozaawansowanej edycji plików RTF oraz PTF.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
RichEditRichEdit 3.3.0
Wersja stabilna
2.57 MB | 2014-11-22

Ilość pobrań: 437 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
RichEdit