w
googluj
pl

gPodder 3.9.3


gPodder to prosty w obsłudze program służący do subskrybowania i zarządzania podkastami, których najnowsze odcinki za naciśnięciem jednego przycisku, mogą być pobierane na nasz komputer. Prócz możliwości importu własnych podkastów za pomocą odpowiedniego adresu, gPodder oferuje własną listę popularnych kanałów, wśród których być może znajdziemy interesujące nas treści, co pomoże w kilku krokach już przy pierwszym uruchomieniu zaznajomić się z obsługą programu. Niezależnie od źródła wybranych podkastów, są one czytelnie prezentowane na liście, dzięki czemu znalezienie konkretnych nagrań nie powinno być czasochłonne.

Znalezione odcinki bez problemu możemy za pomocą aplikacji pobrać na dysk komputera. Dostępne są również tekstowe opisy każdego z pobieranych filmów, dzięki czemu jeszcze przed obejrzeniem możemy wstępnie zaznajomić się z ich treścią. Pliki, które zostały już pobrane na dysku i są gotowe do odtworzenia, zaznaczone są odpowiednią ikoną; kliknięcie jej uruchamia domyślny w naszym systemie odtwarzacz plików wideo, uruchamiając wybrany odcinek podkastu.

W programie znajdziemy kilka ciekawych ustawień, dzięki którym będziemy na przykład mogli ustawić preferowany format i rozdzielczość pobieranych materiałów, przez co gPodder w pierwszej kolejności będzie się starać pobierać filmy zgodne z wybranymi przez nas ustawieniami. Z ich poziomu możliwe jest także zarządzanie dość pokaźną listą dodatków i rozszerzeń, które dodatkowo zwiększą funkcjonalność gPoddera. Program należy pochwalić za szybką pracę oraz bardzo niskie wymagania wobec zasobów komputera.

Wymagania!
Wszelkie niezbędne do działania dodatki i środowiska programistyczne, instalowane są automatycznie przed pierwszym uruchomieniem programu (konieczne jest połączenie z Internetem).

Spolszczenie!
Tylko nieliczne elementy interfejsu nie zostały do końca przetłumaczone z języka angielskiego, jednak nie powinno to stanowić dużej przeszkody nawet dla osób nie znających tego języka.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
gPoddergPodder 3.9.3
Wersja stabilna
0.74 MB | 2017-05-20
przejdź
gPodder Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 68 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
gPodder