w
googluj

dhIMG Instagram 1.0


dhIMG Instagram to nieduży program pozwalający w szybki sposób pobrać na dysk komputera zadaną ilość najnowszych fotografii oraz filmów wybranego użytkownika serwisu Instagram. Jest znakomitym rozwiązaniem dla osób chcących przeglądać zasoby konkretnych użytkowników tego serwisu, pomijając interfejs oferowany przez jego stronę internetową lub dedykowane aplikacje mobilne. Program stanowi jednocześnie ciekawe rozwiązanie kopii zapasowej, ponieważ w przeciwieństwie do zgrywania danych z telefonu komórkowego na komputer, dziesiątki naszych zdjęć z Instagramu pobierane są w kilka sekund.

Obsługa programu jest bardzo prosta; po uruchomieniu należy w pierwszym kroku podać nazwę użytkownika Instagram, którego pobieraniem fotografii i filmów będziemy chcieli się zająć. Co ważne, wystarczający jest tutaj sam login, nie trzeba podawać całego adresu internetowego profilu. Następnie do wyboru pozostaje ilość najnowszych plików, która zostanie pobrana (dostępne opcje to 20, 40, 60, 80, 100, 200 lub nawet 500 plików). Na tym etapie będziemy mogli również zaznaczyć, czy interesują nas tylko fotografie, czy również filmy. Kolejny krok to już tylko podanie ścieżki docelowej zapisu, a następny - rozpoczęcie pobierania zdjęć. Program natychmiastowo przystępuje do pracy, informując o jej postępie czytelnym paskiem.

Kiedy pobieranie zostanie zakończone, program wyświetla odpowiednie powiadomienie oraz automatycznie przenosi użytkownika do widoku katalogu, który wcześniej ustawiliśmy za miejsce zapisu, w systemowym eksploratorze. Program jest mało wymagający dla zasobów komputera i cechuje się szybkim działaniem; może zostać z powodzeniem polecony każdemu.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
dhIMG InstagramdhIMG Instagram 1.0
Wersja stabilna
0.07 MB | 2014-09-28

Ilość pobrań: 122 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
dhIMG Instagram