w
googluj
pl

OpenFM 52.1.0.1


OpenFM to niewielki desktopowy program do słuchania internetowego radia na jednej z kilkudziesięciu stacji poruszających różne style muzyczne. Oferowana przez program muzyka jest dobrej jakości, a w obrębie stacji odtwarzana bez reklam czy niepotrzebnych zacięć. Na tle konkurencyjnych rozwiązań, szczególnie przeglądarkowych, OpenFM działa bardzo szybko, niemal natychmiastowo łącząc użytkownika z odpowiednim streamingiem, po wybraniu stacji.

W programie ciężko doszukać się jakichkolwiek wad. Ciekawie prezentuje się interfejs, który prócz dobrze zaprojektowanej strony wizualnej, ma do zaoferowania także wygodną obsługę (wykorzystującą także rolkę myszki) oraz wyszukiwarkę, dzięki której znajdziemy na przykład ulubionego wykonawcę czy utwór, który znajduje się na liście następnych pięciu piosenek w kolejce do odtwarzania na dowolnej stacji. W aplikacji mamy możliwość tworzenia list ulubionych rozgłośni, by w przyszłości dużo szybciej trafić do odpowiedniego streamingu po uruchomieniu programu. Podczas odtwarzania muzyki, na bieżąco aktualizowane są informacje o wykonawcy, tytule i albumie oraz wyświetlana jest jego okładka. Wygodna jest również lista wspominanych już utworów w kolejce, po najechaniu na którą możemy zasięgnąć dokładniejszej informacji, za ile minut możemy spodziewać się danego wykonania.

Niezależnie od słuchanej w danym momencie stacji, mamy możliwość wyjścia z głównego widoku odtwarzania i w tym czasie przeglądania informacji o innych rozgłośniach lub korzystania z wyszukiwarki utworów. OpenFM działa bardzo stabilnie i, jak twierdzi producent, zużywa niezbędne minimum transferu, przez co nadmiernie nie obciąża naszego łącza internetowego. Nie bez znaczenia jest także dostępność programu na wiele platform mobilnych.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji dedykowanej interfejsowi Modern Windowsa 8.1, a także w edycji mobilnej na platformę Android, iOS, Windows Phone oraz w sklepie Samsung Apps.

Wymagania!
Do działania niezbędne jest połączenie z Internetem.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (16 głosów)

Strefa Download programu
OpenFMOpenFM 52.1.0.1
Wersja stabilna
46.13 MB | 2017-07-11
przejdź OpenFM dla Android

Ilość pobrań: 3123 | W tym miesiącu: 16 | W poprzednim miesiącu: 46

Komentarze (2)
OpenFM
avatararrow
~Iwona | 2015.01.30 14:11
3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
brac nieczekac najwieksze hity i muza najlepszej jakosci
OpenFM 2.0
avatararrow
~Krzysztof | 2014.11.29 20:51
-7 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Coś niesamowitego!To jest hit ! Szybko sciągać zanim ktoś nie położy łapy...
OpenFM 2.0