w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 224
Wszystkich postów: 904403
Wszystkich tematów: 127558

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6604 dni

Image Uploader 1.3.1.4318


Image Uploader to program do wgrywania zdjęć na popularne serwisy i usługi, takie jak Flickr, Google Drive, Dropbox, Imageshack, Savepic.ru, Picasa WebAlbums i inne (łącznie ponad 50). Został opakowany w formę kreatora, dzięki czemu w kilku prostych krokach możliwe jest stworzenie nowego uploadu, bez obaw, że zapomnimy o jakimś ważnym ustawieniu. Wgrywane zdjęcia mogą być pobrane pojedynczo z dysku, w formie folderów, ale także stworzone na bieżąco, na przykład poprzez zrzut ekranu wybranego fragmentu monitora.

Obsługa jest bardzo prosta i nie powinna stanowić problemu nawet dla osób nie posługujących się językiem angielskim (interfejs nie jest niestety spolszczony). Tworzenie nowego uploadu ograniczone jest w zasadzie do trzech głównych etapów. Na początku konieczne jest wskazanie odpowiednich zdjęć, które mają zostać wysłane na serwer, co odbywa się w już na pierwszym ekranie po uruchomieniu aplikacji. Po wybraniu plików, zostają one wyświetlone w kolejnym okienku, skąd mamy możliwość wyświetlenia szczegółów zdjęć oraz ich usunięcia, w sytuacji przypadkowego wybrania. Kolejny, i ostatni już etap, to wybór ewentualnych opcji edycyjnych (na przykład konwersji do konkretnego formatu - obsługiwane są cztery podstawowe) oraz wskazanie serwera docelowego, na który mają zostać wgrane zdjęcia. W przypadku wyboru serwisów, które działają tylko w oparciu o konta użytkowników, zostaniemy dodatkowo poproszeni o podanie loginu oraz hasła.

Zatwierdzenie wszystkich zmian skutkuje rozpoczęciem wgrywania fotografii. Na bieżąco jesteśmy informowani o postępie, wraz z podstawową informacją o szybkości, z jaką przebiega transfer. Na zakończenie, w ostatnim okienku generowane są fragmenty kodu, które pozwolą szybko podzielić się wysłanymi zdjęciami na przykład poprzez forum.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Image UploaderImage Uploader 1.3.1.4318
Wersja stabilna
3.8 MB | 2015-06-07
przejdź
Image Uploader Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 66 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Image Uploader