w
googluj

Poki for Pocket 2.0.12.1


Poki for Pocket to program ułatwiający korzystanie z usługi Pocket, aplikacji do zarządzania artykułami, dokumentami, zdjęciami czy filmami z sieci. Narzędzie to stworzone zostało dla usprawnienia zapisywania znalezionych w Sieci interesujących witryn, aby skorzystać z nich w późniejszym czasie. Choć brzmi to jak istniejące rozwiązanie – zakładki w przeglądarce internetowej, Pocket zapewnia nam dostęp do zapisanych linków bezpośrednio w oknie swojego programu, dając tym samym spójny interfejs do odczytu artykułów, zdjęć czy filmów, niezależnie od strony, z jakiej zostały one pobrane.

Korzystanie z aplikacji jest bardzo proste, przez co w praktyce, po niewielkim przyzwyczajeniu, rzeczywiście dodawanie nowych linków do programu może być niewiele mniej wygodne od umieszczania ich na pasku zakładek przeglądarki. Wystarczy wkleić treść hiperłącza do aplikacji, dodać krótki opis w formie tagów (by w przyszłości łatwiej zlokalizować artykuł w zasobach) i zatwierdzić odpowiednim przyciskiem. Wybrany artykuł zostaje załadowany do programu, a my mamy od teraz możliwość odczytywania go z dowolnego urządzenia, na którym mamy zainstalowany Poki for Pocket.

Podczas codziennej pracy z programem, będziemy się poruszać po menu z lewej strony ekranu. Znajdziemy tam, prócz widoku głównego, podgląd na listę tagów, ustawienia oraz nietypowy element – listę osiągnięć. Choć atrakcyjność przyznawania nagród za wykonywanie konkretnych czynności w tego typu programie może być dyskusyjna, jeśli rozwiązanie takie nam się podoba, w opisywanej aplikacji znajdziemy z pewnością wiele ciekawych „wyzwań”, których zrealizowanie przekłada się na procentowy postęp poznania programu.

Uwaga!
• Aplikacja współpracuje również z urządzeniami bazującymi na architekturze ARM, a więc z zainstalowanym Windowsem w edycji RT.
• Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Windows Phone.

Wymagania!
Do korzystania z programu wymagane jest utworzenie darmowego konta usługi Pocket (konieczne jest podanie jedynie adres e-mail oraz utworzenie hasła).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Poki for PocketPoki for Pocket 2.0.12.1
Wersja stabilna
2.2 MB | 2015-06-16

Ilość pobrań: 53 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Poki for Pocket