w
googluj

Chrome Autofill Viewer 2.0


Chrome Autofill Viewer to program dla użytkowników przeglądarki Google Chrome, który pozwala wyświetlić (i ewentualnie usunąć) wszystkie dane autouzupełniania formularzy. Jest sporym rozszerzeniem możliwości samej przeglądarki, w której nie ma aktualnie możliwości przejrzenia listy zapamiętanych treści formularzy. Opisywany program umożliwia przejrzenie wszystkich zapamiętanych danych z możliwością ich sortowania według wielu parametrów (między innymi daty utworzenia czy częstotliwości wykorzystania). Pozwoli to łatwiej poruszać się po liście (która siłą rzeczy będzie dość pokaźna). Ta funkcja może się okazać wygodna również wtedy, kiedy chcemy wykorzystać program do znalezienia jakiejś zapomnianej przez nas informacji, którą wpisywaliśmy kiedyś w formularz.

Obsługa programu jest bardzo prosta, ponieważ po uruchomieniu sprowadza się do naciśnięcia jednego przycisku. Aplikacja automatycznie wyszukuje domyślną ścieżkę zapisu danych formularzy przez Google Chrome i wyświetla zawartość tych plików w okienku. W razie potrzeby możemy ręcznie zmodyfikować ścieżkę poszukiwań, aby naprowadzić program na inną instalację przeglądarki. Wszystkie wyświetlone na ekranie informacje można łatwo przeglądać, stosując sortowanie według dowolnej kolumny. Mimo bardzo dużej ilości danych, zamiana kolejności wierszy zgodnie z nowym sortowaniem przebiega bardzo szybko.

Do dodatkowych opcji w programie należy usuwanie wszystkich danych formularzy (obsługiwane jednym przyciskiem) oraz opcja wyeksportowania wszystkich zgromadzonych informacji do zewnętrznego pliku w formacie HTML, XML, TXT lub CSV.

Uwaga!
W pobieranej paczce znajduje się także wersja portable programu, która nie wymaga instalacji w systemie i nie zostawia w nim śladów działania.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
Chrome Autofill ViewerChrome Autofill Viewer 2.0
Wersja stabilna
1.26 MB | 2016-09-25

Ilość pobrań: 112 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
Chrome Autofill Viewer