w
googluj

Baidu WiFi Hotspot 5.1.4.124910


Baidu WiFi Hotspot to program pozwalający w jednym prostym kroku przekształcić komputer w router sieci bezprzewodowej (WiFi). Okaże się to przydatne na przykład w sytuacji, kiedy dysponujemy modemem 3G/4G wpiętym do komputera, a z sieci przez niego udostępnianej, chcielibyśmy skorzystać nie tylko na komputerze, ale także smartfonie, czy tablecie. Wystarczy zainstalować opisywany program, ustalić nazwę sieci, hasło dostępu, a następnie połączyć z komputerem zewnętrzne urządzenia, by współdzielić połączenie internetowe, którym dysponuje komputer.

Wszystko odbywa się w jednym, nowoczesnym i minimalistycznym okienku. Program automatycznie wykrywa dostępne karty sieciowe WiFi, które mogą być wykorzystane do działania. Funkcja routingu uruchamiana jest automatycznie, kiedy wszystkie parametry na to pozwalają. Gdy do komputera przyłączy się jakieś urządzenie, na liście zostaje wyświetlona jego nazwa oraz szczegóły dotyczące wykorzystania łącza. Aplikacja wymaga minimalnej uwagi ze strony użytkownika. Jest świetną propozycją dla wszystkich osób, które szukają przede wszystkim łatwego w obsłudze i skutecznego rozwiązania tego typu, nie zaś rozbudowanego narzędzia, w którym większość opcji pozostałaby przez nie niewykorzystana.

Ustawienia aplikacji pozwalają wybrać rodzaj współdzielenia sieci: ICS, bądź NAT. Dostępna jest także możliwość ręcznego wskazania ścieżki zapisu odebranych plików, w przypadku, gdy będziemy je przesyłać z podłączonego smartfona lub tabletu. W przypadku ewentualnych kłopotów z pracą routera, przydatny może się okazać przycisk restartowania połączenia, który zastąpi konieczność ręcznego zamykania programu i ponownego ustanawiania połączenia.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (3 głosów)

Strefa Download programu
Baidu WiFi HotspotBaidu WiFi Hotspot 5.1.4.124910
Wersja stabilna
4.92 MB | 2015-06-06

Ilość pobrań: 779 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (1)
Baidu WiFi Hotspot
avatararrow
~ściągacz | 2016.06.13 00:38
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
bardzo łatwy w obsłudze program wysoce skuteczny, możliwość blokowania urządzen. Polecam !
Baidu WiFi Hotspot 5.1.4.124910