w
googluj

dhIMG tumblr 1.1


dhIMG tumblr to niewielki program, który umożliwi nam pobieranie na dysk komputera najnowszych zdjęć wybranych użytkowników serwisu tumblr. Cechuje się wysoką stabilnością pracy oraz stosunkowo szybką pracą. Przede wszystkim jednak jest bardzo prosty w obsłudze; aby rozpocząć nowe pobieranie wystarczy uzupełnić kilka pół formularza a resztę pozostawić automatyce programu. Aplikacja jest ciekawą propozycją dla wszystkich osób, które lubią być na bieżąco ze zdjęciami umieszczanymi we wspomnianym serwisie przez użytkowników, a jednocześnie nie odpowiada im sposób, w jaki prezentowane są one na stronie. Program może być również z powodzeniem wykorzystany jako narzędzie do backupu nawet własnych zdjęć z tumblr.

Zaraz po włączeniu programu konieczne będzie podanie nazwy użytkownika serwisu tumblr, którego najnowsze fotografie będziemy chcieli pobrać na dysk. Wystarczający jest tutaj alias użytkownika, nie ma konieczności wklejania do programu całego adresu bezpośredniego prowadzącego internautów do profilu użytkownika. Kolejny krok to wybór ilości najnowszych zdjęć, które zostaną pobrane do wskazanego folderu. Mamy tutaj do dyspozycji kilkanaście propozycji, zaczynając od 50 sztuk, a kończąc aż na tysiącu. Kiedy te kroki zostaną już wypełnione, ostatnim etapem jest wskazanie ścieżki docelowej, w której zostaną zapisane zdjęcia. W wybranym przez nas folderze utworzony zostanie podkatalog o nazwie odpowiadającej użytkownikowi tumblr.

Pliki pobierane są natychmiastowo po uruchomieniu procesu zgrywania. Jego czas jest oczywiście zależny od wybranej wcześniej ilości do ściągnięcia, jednak na przykład w przypadku 50 fotografii prawdopodobnie zmieścimy się w jednej minucie. O zakończonym pobieraniu informowani jesteśmy odpowiednim komunikatem w wyskakującym okienku oraz automatycznym przeniesieniem do stworzonego folderu, który wyświetlany jest w systemowym eksploratorze.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
dhIMG tumblrdhIMG tumblr 1.1
Wersja stabilna
0.06 MB | 2014-09-28

Ilość pobrań: 327 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
dhIMG tumblr