w
googluj

Olive 1.0.11


Olive to program umożliwiający ominięcie ograniczeń lokalizacyjnych, na które możemy napotkać najczęściej podczas przeglądania zasobów filmowych w Internecie. Często autorzy niektórych nagrań zabraniają ich wyświetlania w niektórych krajach. Dzięki Olive, odpowiednie dane o naszym komputerze zostaną podmienione, by taka transmisja mogła się odbyć. Do dyspozycji mamy przy tym sporo ustawień oraz możliwość tworzenia własnych, nowych schematów, podczas edycji których wpłyniemy między innymi na symulację konkretnego kraju, z którego miałby łączyć się nasz komputer.

Warto zaznaczyć, iż, choć Olive wymaga instalacji na komputerze, większość ustawień programu odbywa się z poziomu okna przeglądarki internetowej, po przejściu pod adres http://localhost:40000/. Wyświetlony zostaje wówczas panel użytkownika, z poziomu którego mamy dostęp zarówno do podstawowych zagadnień związanych z obsługą, jak i szczegółowych opcji konfiguracyjnych połączenia internetowego, którym dysponujemy. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość przełączania programu pomiędzy trybem zaawansowanym a podstawowym. Zmiana nie ma wpływu na wygląd interfejsu, a jedynie na ilość dostępnych opcji, dzięki czemu mniej doświadczeni użytkownicy będą mogli ograniczyć się tylko do niezbędnych dla nich ustawień.

Dodatkiem w programie jest gromadzenie niewielkich statystyk naszego połączenia. Dowiemy się z nich jaka ilość danych została wysłana oraz pobrana z wykorzystaniem możliwości programu, a także jakiego typu połączenia były w tym czasie dostępne.

Uwaga!
Zaleca się pełną instalację programu (w kreatorze na odpowiednim etapie należy wybrać opcję "Complete").

Wymagania!
Korzystanie z programu wymaga podania adresu e-mail. Olive to program wykorzystujący do działania mechanizmy przeglądarki internetowej; konieczne jest więc posiadanie jednej z wiodących (np. Google Chrome, Mozilla Firefox), najlepiej w najnowszej dostępnej wersji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (2 głosów)

Strefa Download programu
OliveOlive 1.0.11
Wersja stabilna
26.31 MB | 2014-10-26

Ilość pobrań: 76 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Olive