w
googluj

ManyDownloader 1.5.1

ManyDownloader to program, który łączy w sobie funkcjonalność klienta Peer-to-Peer (P2P), aplikacji do pobierania filmów z witryn internetowych (np. kanału YouTube lub Dailymotion), klienta FTP oraz aplikacji pozwalające zasymulować prywatną chmurę, która jako swoje źródło zasobów wykorzysta wybrane foldery na dysku komputera użytkownika. Tak szerokie możliwości dobrze wpisują się w nazwę programu, która sugeruje, iż mamy do czynienia z aplikacją pozwalającą na pobieranie wielu rodzajów plików.

Mimo tak dużego rozrzutu tematycznego, który obejmuje funkcjonalność, program jest zaskakująco dopracowany w każdym z oferowanych modułów. Funkcje zostały wzbogacone o wiele ustawień konfiguracyjnych, dzięki można dokładnie dostosować je do naszych potrzeb. ManyDownloader z powodzeniem może stanowić nasz podstawowy program służący wymianie plików z serwerem FTP, kiedy aktualizujemy własną witrynę internetową, pobieramy pliki torrent oraz zgrywamy nagrania wideo z Sieci. Wykorzystanie funkcji prywatnej chmury pozwoli dodatkowo szybko wymienić się zgromadzonymi treściami z przyjaciółmi czy współpracownikami. W programie profesjonalnie zrealizowano również interfejs, który jest niebanalny, a przy tym atrakcyjny. Oferuje także dość nietypowy w tego typu aplikacji tryb pracy pełnoekranowej, w której z widoku znikają niepotrzebne ramki okalające okno programu.

Do zalet zaliczyć należy również stabilność pracy, a także dystrybucję w dwóch wersjach przeznaczonych dla użytkowników systemów 32- oraz 64-bitowych. Przekłada się to bezpośrednio na wydajność, którą uzyskujemy podczas zarządzania plikami wideo.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
ManyDownloaderManyDownloader 1.5.1
Wersja stabilna 32-bitowa
18.3 MB | 2014-10-27
ManyDownloader 1.5.1
Wersja stabilna 64-bitowa
20.3 MB | 2014-10-27

Ilość pobrań: 179 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
ManyDownloader