w
googluj

Robusta Port Forwarder 1.0.0


Robusta Port Forwarder to program powstały z myślą o użytkownikach, którzy potrzebują narzędzia do zarządzania przekierowaniami portów na routerze. Dzięki aplikacji czynność ta staje się dziecinnie prosta oraz szybka, a efekty mogą okazać się przydatne na co dzień: podczas konfigurowania sieci telefonii internetowej VoIP, tworzenia łączy komunikacyjnych dla gier online czy też korzystania z klientów sieci peer-to-peer (P2P).

Dużym plusem jest tutaj nieskomplikowanie interfejsu i dostępnych funkcji. Wystarczy uruchomić program, odświeżyć listę aktualnych przekierowań i wyedytować interesujące nas wpisy, dodać nowe lub niektóre usunąć. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil, a w efekcie będziemy mogli cieszyć się poprawnym funkcjonowaniem innych aplikacji, które wykorzystuję nietypowe przekazywanie portów, na co mogą wpływać domyślne zabezpieczenia na routerze czy w zaporze sieciowej systemu. W przypadku jakichkolwiek problemów z obsługą, warto zajrzeć do udostępnionego przez producenta na stronie internetowej poradnika, który jest bogato ilustrowany zrzutami ekranu z programu i dodatkowych ustawień sieciowych Windowsa, dzięki czemu będziemy mogli w pełni zaznajomić się z czynnościami, których wykonaniem możemy być zainteresowani w przypadku użycia opisywanego programu.

Program należy pochwalić za bardzo niskie wymagania sprzętowe, dzięki czemu w praktyce stanowi dobrą propozycję dla użytkownika dowolnej konfiguracji sprzętowej. Podczas pracy aplikacja nie odciąga niepotrzebnie uwagi użytkownika od innych wykonywanych przez niego czynności - rezyduje niezauważalnie na pasku zadań systemu.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Robusta Port ForwarderRobusta Port Forwarder 1.0.0
Wersja stabilna
4.46 MB | 2014-10-22

Ilość pobrań: 99 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Robusta Port Forwarder