w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 276
Wszystkich postów: 904370
Wszystkich tematów: 127546

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6571 dni

Tweetz Desktop 2.9.4


Tweetz Desktop to klient popularnego serwisu społecznościowego Twitter, którego forma przybrała kształt wygodnego widżetu pulpitu. Pozwala na bieżąco przeglądać najnowsze wpisy obserwowanych użytkowników, odpowiadać na nie, dodawać je do ulubionych, kopiować ich treść oraz tworzyć własne nowe wpisy (również ze zdjęciami). Dzięki temu użytkownik chcący śledzić wszystkie zmiany statusów użytkowników nie będzie musiał tracić dużo czasu na włączenie przeglądarki internetowej i zalogowanie się do konta (po wykonaniu autoryzacji aplikacja loguje się przy każdym włączeniu automatycznie).

Pierwsze uruchomienie programu wiąże się z jego autoryzacją w serwisie Twitter. W tym celu standardowo włączamy Tweetz Desktop oraz naciskamy jedyny dostępny w tym momencie przycisk, który przeniesie nas w okno przeglądarki internetowej, prosząc o zalogowanie się do profilu Twittera oraz zaakceptowanie jej wymagań oraz zezwoleń. Gdy tylko tego dokonamy, na ekranie wyświetlony zostanie wygenerowany specjalnie kod PIN; należy go skopiować, wkleić do programu oraz zatwierdzić zmiany przyciskiem. Od tego momentu aplikacja gotowa jest do działania, wyświetlając domyślnie listę najnowszych wpisów użytkowników.

W programie dodano również możliwość wprowadzenia kilku ustawień. Dostępna jest przede wszystkim opcja zmiany wielkości czcionki wyświetlanych treści, co jest dużym plusem, ponieważ domyślna wielkość może się okazać zbyt mała dla większości użytkowników. Ponieważ mamy do czynienia z widżetem pulpitu, cieszy również możliwość zmiany kolorystyki programu (dostępna jest tylko jasna lub ciemna). Dodatkowo będziemy mogli ustawić między innymi automatycznie uruchamianie programu przy starcie systemu oraz aktywować sprawdzanie pisowni podczas tworzenia nowych wpisów.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.5.1 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Tweetz DesktopTweetz Desktop 2.9.4
Wersja stabilna
40.3 MB | 2021-01-13

Ilość pobrań: 119 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Tweetz Desktop