w
googluj

Kooboodle 2.0.1359.5


Kooboodle to ciekawe rozwiązanie dla wszystkich osób lubiących dzielić się z przyjaciółmi fotografiami przez Sieć, jednak z pewnych przyczyn nie chcących do tego celu skorzystać ze skrzynki mailowej lub portalu społecznościowego. Dzięki opisywanej aplikacji użytkownik będzie miał możliwość dokładnego sprecyzowania odbiorców swoich treści oraz wygodnego dzielenia się z nimi zdjęciami. Dostępna jest także opcja backupu, pozwalająca zachować bezpieczeństwo wybranych plików na serwerach producenta.

Program cechuje się ciekawym interfejsem, którego główne opcje (wymianę plików, kopię zapasową oraz ustawienia) aktywujemy z poziomu zakładek znajdujących się w lewej jego części. Przeglądanie plików fotograficznych w eksploratorze nie różni się wiele od systemowego sposobu przeglądania zdjęć, jednak jest dużo efektywniejsze, dzięki zastosowaniu większych miniatur oraz animowanych przejść. Aby udostępnić przyjaciołom fotografie, wystarczy wybrać odpowiednie pliki, a następnie grupę adresatów, którzy będą mogli je obejrzeć. Naszą listę kontaktów możemy zapełnić w standardowy sposób, wysyłając użytkownikom zaproszenia do skorzystania z programu lub importując ich dane osobowe z wielu serwisów, między innymi Facebooka, Gmaila, Outlooka, Yahoo lub innego dostawcy poczty.

Wśród ustawień oferowanych przez program znajdziemy wygodne opcje zawiązane z jego automatycznym uruchamianiem czy sztucznym ograniczaniem przepustowości naszego łącza, aby pracą aplikacji nie "zapychać" połączenia na inne potrzeby.

Uwaga!
Program nie jest już dalej rozwijany i został usunięty z serwera producenta.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
KooboodleKooboodle 2.0.1359.5
Wersja stabilna
9.53 MB | 2014-10-19

Ilość pobrań: 63 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Kooboodle