w
googluj

dhIMG Twitter 1.6


dhIMG Twitter to program, przy pomocy którego bez wysiłku pobierzemy na dysk komputera zdjęcia opublikowane przez wybranego użytkownika serwisu Twitter. Pozwoli przy tym zadać konkretną ilość najnowszych fotografii, które zostaną zapisane. Charakteryzuje się szybkim działaniem oraz stabilną pracą. Jest ciekawą propozycją dla wszystkich amatorów przeglądania zdjęć publikowanych przez ulubionego użytkownika serwisu Twitter, którzy jednak woleliby dysponować nimi również w trybie offline. Program może być również z powodzeniem wykorzystany jako narzędzie do tworzenia backupu opublikowanych przez nas zdjęć w tym serwisie społecznościowym.

Obsługa dhIMG Twitter jest bardzo prosta i sprowadza się do wypełnienia trzech okienek; w pierwszy kroku konieczne będzie wpisanie nazwy użytkownika Twittera (wystarczy jest samodzielny alias, nie ma konieczności wklejania całego linka prowadzącego do strony z profilem danej osoby czy firmy). Następnie będziemy musieli wybrać z listy ilość zdjęć, która zostanie pobrana przez program (dostępne jest pobieranie 20, 40, 60, 80, 100, 140, 200, 300, 500 a nawet 1000 najnowszych zdjęć danego użytkownika jednocześnie). Ostatni etap w kreatorze to podanie ścieżki docelowej, w której zdjęcia zostaną zapisane. Właściwy proces pobierania uruchamia się dedykowanym przyciskiem; cały proces jest bardzo szybki, a o jego postępie program informuje czytelnym paskiem.

Zakończone pobieranie sygnalizowane jest na dwa sposoby: jednocześnie wyświetlone zostaje powiadomienie w osobnym oknie oraz aktywowany jest systemowy eksplorator wyświetlający lokalizację zapisanych fotografii, dzięki czemu użytkownik natychmiastowo może przejść do ich przeglądania.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
dhIMG TwitterdhIMG Twitter 1.6
Wersja stabilna
0.07 MB | 2015-11-06

Ilość pobrań: 231 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
dhIMG Twitter