w
googluj

Enterprise Architect 16.1.1628


Enterprise Architect to rozbudowany i bogaty w funkcje edytor diagramów w języku UML, umożliwiającym modelowanie różnego rodzaju systemów informatycznych, nawet najbardziej skomplikowanych.

Przy pomocy tej aplikacji zaprojektujemy, odwzorujemy i zwizualizujemy nie tylko różnego rodzaju projekty, ale także przeniesiemy w obszar roboczy różne zależności, obowiązujące w firmie. Oprócz UML, program wspiera także SysML, BPMN i inne zbliżone standardy.

Aplikacja wyposażona jest w zestaw narzędzi, które zaprojektowane zostały z myślą o potrzebach i specyfice środowiska pracy. Należą do nich m.in repozytorium zespołu oraz system kontroli wersji projektu, ułatwiające wymianę pomysłów między poszczególnymi pracownikami. Wczytywanie oraz modyfikowanie nawet największych modeli nie stanowi dla programu większego problemu.

Program ułatwia nie tylko pracę nad samym projektem - poprzez zarządzanie workflowem – lecz umożliwia także zespołowe tworzenie dokumentacji technicznej i wdrażanie rozwiązań. Enterprise Architect posiada także bogatą bibliotekę elementów oraz przeglądarkę, umożliwiającą wyświetlanie projektów w schludnej i przejrzystej postaci.

Co więcej, aplikacja wspiera także odwrotną inżynierię oprogramowania, dzięki czemu możliwe jest rozłożenie kompletnego kodu na czynniki pierwsze, jego analiza i wizualizacja, a także posiada edytor kodu, umożliwiający m.in wykonywanie skryptów, testowanie i debugowanie. Program wspiera większość najbardziej popularnych języków programowania. Wraz z Enterprise Architectem dostarczany jest także generator dokumentów i raportów, który można dystrybuować między klientów i partnerów firmy lub zaprząc do pracy przy automatycznym generowaniu danych na wewnętrzne potrzeby firmy.

Narzędzie Enterprise Architect to program „must-have” dla każdego zespołu zajmującego się tworzeniem oprogramowania, pracą na skomplikowanych projektach i modelowaniem zależności.

Ograniczenia!
Funkcjonalność wersji Trial jest ograniczona do 30 dni.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Enterprise ArchitectEnterprise Architect 16.1.1628
Wersja stabilna 32-bitowa
268 MB | 2023-12-02
Enterprise Architect 16.1.1628
Wersja stabilna 64-bitowa
278 MB | 2023-12-02

Ilość pobrań: 1394 | W tym miesiącu: 9 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
Enterprise Architect