w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 474
Wszystkich postów: 947080
Wszystkich tematów: 141648

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7839 dni

Cubase Elements 8.0.40


Cubase Elements to rozbudowany, profesjonalny program do rejestrowania i edycji muzyki i wokalu (rodzaj tzw. DAW – cyfrowej stacji roboczej do obróbki cyfrowego dźwięku). Aplikacja świetnie sprawdzi się przy praktycznie wszystkich amatorskich zastosowaniach, co więcej, wykorzystywana jest również przez licznych artystów zawodowo. Program oferuje wiele efektów, jednoczesną obsługę kilkudziesięciu ścieżek, daje do wykorzystania ponad 40 procesorów dźwięku oraz kilka wirtualnych instrumentów (takich jak syntezatory czy automaty perkusyjne). Dzięki temu, przy pomocy wokalu, na przykład gitary jako fizycznego instrumentu oraz właśnie wspomnianych narzędzi wirtualnych, można w kilka chwil stworzyć jednoosobowy zespół w zaciszu domu.

Chociaż aplikacja oferuje wiele rozbudowanych narzędzi, już w pierwszym kroku po uruchomieniu, wydaje się bardzo przyjazna w obsłudze. Użytkownika wita okienko, w którym można wstępnie wskazać cel, w jakim chcemy skorzystać z programu (np. nagrać przesterowany dźwięk gitary, czy też wyedytować wokal), by aplikacja automatycznie dostosowała dla nas perspektywę interfejsu, np. samodzielnie uruchomiła symulator wzmacniaczy gitarowych, czy też okno edycji ścieżek podczas nagrywania. To dobre rozwiązanie, ponieważ podczas pierwszych kroków w programem nie poczujemy się zagubieni i łatwo przystąpimy do tworzenia nowych dzieł.

Warte uwagi są także ustawienia programu, w których znaleźć można wiele szczegółowych opcji. Ciekawostką jest fakt, iż producent zdecydował się podzielić okno ustawień na wiele kategorii, jednak w każdej z nich znajdziemy co najwyżej kilka opcji powiązanych z daną sekcją. Naszym zdaniem to wygodne i czytelne rozwiązanie, dzięki któremu przy każdej wizycie w preferencjach, nie jesteśmy zmuszani do mozolnego poszukiwania wybranej przez nas opcji – dużo łatwiej ją znaleźć posługując się kategoriami.

Uwaga!
• Pobierane archiwum jest bardzo dużym plikiem, przez co również jego wypakowywanie okaże się stosunkowo czasochłonne.
• Sam instalator sprawdza dodatkowo dostępność uaktualnień mniejszych modułów całej aplikacji. Jeśli zostaną znalezione, wiąże się to z kolejnym pobieraniem kilkuset megabajtów danych (aktualizacja nie jest jednak obowiązkowa i można ją pominąć).

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
Cubase ElementsCubase Elements 8.0.40
Wersja stabilna
2643 MB | 2016-06-13

Ilość pobrań: 463 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Cubase Elements