w
googluj

Auto-Tune Evo VST 6.0.9.2


Auto-Tune Evo VST to popularna i uznana wtyczka VST, która pozwala na profesjonalną korekcję tonacji wokalu oraz instrumentów solowych. Plugin oferuje korekcję automatyczną, przydatną zwłaszcza w trakcie występów muzycznych „na żywo”, a także korekcję manualną, realizowaną w trybie graficznym. Wtyczka jest może być używana w programach Cubase, Nuendo, Studio One, Sonar, Audition, FL Studio.

Niemal wszystkie funkcje korekcji tonacji są stosowane w czasie rzeczywistym. AutoTune Evo automatycznie wykrywa tonację wokalu/instrumentu. Wtyczka oferuje ustawienia odpowiedzialne za wybór typu głosu/instrumentu na wejściu, jak również wybór bazowej skali muzycznej, klucza tonacji oraz modelu gardła wokalisty. Możliwe jest zastosowanie ogólnej transpozycji tonacji, zarządzanie częstotliwością użycia korekcji na wejściowym dźwięku, regulowanie poziomu humanizacji audio, kontrolowanie naturalnej wibracji obecnej w wejściowym dźwięku, tworzenie wibracji i zarządzanie jej parametrami, a także zastosowanie korekcji formantu/tembru głosu. Skorzystamy z funkcji pozwalających na wybór kanału audio, na bazie którego wykrywana jest tonacja (wsparcie dla kanałów stereo), modyfikowanie tonacji w celu dostosowania jej do instrumentów niebędących w stanie osiągnąć tonacji przez nas pożądanej, jak również kontrolowanie dopuszczalnej wariacji w powtarzaniu się kształtu fali dźwiękowej (tonacja jest wykrywana właśnie na bazie periodycznie powtarzającego się waveformu), Poza tym przygotowano panel edycji i tworzenia skali muzycznych oraz wirtualną klawiaturę instrumentu, która prezentuje zakres aktualnie wykrytej tonacji oraz bieżące ustawienia skali, a także służy jako narzędzie kontrolujące zachowanie nut w specyficznych oktawach. Auto-Tune Evo może odbierać dane MIDI z kontrolerów MIDI lub ścieżek programowego sekwencera MIDI, a następnie generować skale na podstawie tych danych, jak również przechwytywać nuty z MIDI i na ich bazie wybierać skalę korekcji tonacji. W trybie korekcji graficznej możemy w zaawansowany, manualny sposób poprawiać tonację wokalu/instrumentu, wprowadzając na wykres tonacji w czasie różne obiekty - linie, krzywe oraz nuty – i następnie wykonując na nich rozmaite operacje.

Auto-Tune Evo posiada przyjemny dla oka interfejs graficzny. Wtyczka jest przeznaczona głównie dla osób dobrze orientujących się w zagadnieniach komputerowego przetwarzania dźwięku. Początkujący użytkownicy powinni zapoznać się z plikiem pomocy, dostępnym w katalogu instalacyjnym pluginu oraz w witrynie producenta (instrukcje w języku angielskim).

Uwaga!
Auto-Tune Evo jest dostępne także jako wtyczki w formatach AU i RTAS, przeznaczone wyłącznie dla programu Pro Tools. Wtyczki w tych formatach można pobrać z witryny producenta.

Ograniczenia!
Werja Trial może być używana przez okres 10 dni, następnie trzeba zakupić licencję na pełną wersję Auto-Tune Evo, by móc nadal korzystać z tej wtyczki. Plugin można nabyć poprzez witrynę producenta.

Wymagania!
Auto-Tune Evo, jako wtyczka, wymaga obecności programu-hosta (z reguły jest nim oprogramowanie typu DAW). Pogramy współpracujące w pełni z wtyczką to: Cubase (od wersji 6.0.7), Nuendo (od wersji 5.5.6), Studio One (od wersji 2.0.4), Sonar (od wersji X3 lub Platinum). Programy, które powinny być kompatybilne z pluginem: Audition (od wersji CC), FL Studio (od wersji 11).
W każdym ze wspieranych programów prawdopodobnie będzie konieczne manualne załadowanie wtyczki (np. poprzez skopiowanie jej plików do katalogu z pluginami VST, właściwego dla danego oprogramowania).

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (51 głosów)

Strefa Download programu
Auto-Tune Evo VSTAuto-Tune Evo VST 6.0.9.2
Wersja stabilna
25.96 MB | 2016-03-25

Ilość pobrań: 73326 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 19

Komentarze (0)
Auto-Tune Evo VST