w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 135
Wszystkich postów: 904121
Wszystkich tematów: 127325

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6279 dni
pl

WiMP 2.7.2


ico
Posiadanie całych albumów „empetrójek” i kopiowanie wielu gigabajtów swojej ulubionej muzyki na karty pamięci swoich urządzeń mobilnych powoli odchodzi do lamusa – to zasługa rosnącej popularności różnego rodzaju serwisów streamingujących, pozwalających na odsłuchanie ulubionych kawałków bez konieczności fizycznego posiadania utworów. Jedną z najbardziej znanych i najpopularniejszych wśród użytkowników urządzeń mobilnych z systemem Android usług jest WiMP – alternatywa dla takich portali jak chociażby Spotify. Specjalnie dla nich włodarze tego serwisu przygotowali aplikację mobilną.

Program umożliwia szybki dostęp do kilku milionów utworów pochodzących z różnych epok i gatunków muzycznych – w zbiorach serwisu znajdziemy zarówno stare klasyki sprzed lat, jak i zupełne nowości nie schodzące z czołówek list przebojów. Baza utworów jest regularnie aktualizowana i poszerzana zarówno o nowości płytowe, jak i kawałki uzupełniające brakujące elementy biblioteki. Oprócz plików muzycznych nie zabraknie tutaj również bogatego zbioru klipów oraz programów muzycznych przedstawiających najświeższe wydarzenia z tego światka, a redaktorzy serwisu regularnie serwują nam wywiady bądź artykuły poruszające różne tematy związane z muzyką.

Co ważne, aplikacja umożliwia odsłuchiwanie muzyki nie tylko w trybie online przy stałym połączeniu z siecią – istnieje także szansa pobrania wybranych albumów lub utworów na kartę pamięci urządzenia i korzystanie ze zbiorów offline.

Przez pierwsze 30 dni korzystanie z usługi jest bezpłatne – by dalej korzystać z oferty, konieczne jest opłacanie abonamentu miesięcznego w wysokości 19,99 złotych.

Uwaga!
Pierwszy miesiąc korzystania z usługi jest bezpłatny - po 30 dniach konieczne jest wykupienie miesięcznej subskrypcji, tkóej koszt to 19,99 zł.

Spolszczenie!
Program uruchamia się w języku polskim po wyborze kraju.

Licencja: Trial (testowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
WiMPWiMP dla Android
2015-12-04

Ilość pobrań: 55 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
WiMP