w
googluj
pl

TVP Stream 3.1.6


ico
TVP Stream to aplikacja wydana na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, która umożliwia oglądanie niektórych kanałów telewizji publicznej za darmo. Dostępne kanały to:
• TVP Info - przy tej okazji udostępniane są również sekcje programów informacyjnych TVP: Panoramy, Teleexpressu, Wiadomości, a także sekcje sejmowe i senackie kanału TVP Parlament,
• TVP Regionalna - dostępnych jest 16 kanałów, a więc wszystkie oddziały TVP Regionalnej: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Wrocław, Warszawa, Łódź,
• oraz TVP Sport.

Po uruchomieniu programu wystarczy wybrać odpowiedni kanał z listy, aby móc go oglądać na żywo. Domyślnie ustawiona jest opcja transmisji wyłącznie poprzez wi-fi, jeśli więc chcemy korzystać z transmisji telefonicznej, opcję taką musimy ustawić w zakładce ustawień; pamiętajmy jednak, że możemy z tego powodu ponieść niemałe wydatki, a jeśli mamy limit danych np. w przypadku internetu na kartę, to może się on wyczerpać bardzo szybko: TVP Stream umożliwia bowiem oglądanie telewizji wyłącznie w najlepszej jakości obrazu, a co za tym idzie, potrzebnych będzie z naszej strony sporo MB do jej obsługi.

Aplikacja oferuje oglądanie kanałów na żywo. Niestety, wielką wadą tej funkcji jest to, że przed przejściem do właściwej transmisji musimy oglądać reklamy, a dokładniej: 2 reklamy po 30 sekund. Po ich obejrzeniu zdecydować możemy o typie odtwarzacza: czy ma być to odtwarzacz wewnętrzny, czy zewnętrzny; wybór może być zapamiętany. Wewnętrzny odtwarzacz sprawuje się bardzo dobrze. Mamy możliwość wstrzymania transmisji; szkoda tylko, że przycisk temu służący jest malutki.

Jeżeli dany kanał nie oferuje w danym momencie żadnego interesującego nas programu albo nie ma transmisji live, skorzystać możemy z archiwum kanału; dostępne są one z oddzielnej zakładki: Wideo. Wybór archiwalnych programów nie jest zbyt wielki, ale dobrze, że w ogóle jest. Po uruchomieniu danego materiału będzie go można oglądać zarówno w interfejsie aplikacji, jak i w trybie pełnoekranowym. Udogodnieniem jest pasek postępu filmu, dzięki czemu możemy przeskakiwać do jego dowolnych momentów.

Aplikacja oferuje też programy telewizyjne wspieranych stacji. Można dodać alarm do wybranego programu na czas jego rozpoczęcia, 5 albo 15 minut przed rozpoczęciem. Użyteczną funkcją są ulubione: do specjalnej zakładki dodać można kanały, kategorie i materiały wideo, a potem ustawić ulubione jako ekran startowy aplikacji.

Ogólnie rzecz biorąc, TVP Stream to świetna aplikacja. Denerwować może jednak to, że przed każdą transmisją na żywo musimy oglądać aż minutę reklam...

Wymagania!
Android 3.0 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (7 głosów)

Strefa Download programu
TVP StreamTVP Stream dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 1299 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (2)
TVP Stream
avatararrow
~PAWLE | 2016.06.15 19:37
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
ustawicjakosc lepsza jakosc?
TVP Stream
avatararrow
~wk | 2014.10.02 00:30
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Dno - ciągle reklamy i komunikaty o błędach, wcześniejsze wersje były lepsze - stabilne
TVP Stream