w
googluj
pl

ALLPlayer 1.0.11


ico
ALLPlayer to słynny odtwarzacz filmów dostępny dla systemu stacjonarnego Windows. Ma gigantyczne możliwości, a jego wisienką na torcie jest to, że jest całkowicie polski. Jeżeli jesteś posiadaczem urządzenia z systemem operacyjnym Android, to możesz już sprawdzić możliwości ALLPlayera w wersji mobilnej. Wraz z pobraniem i zainstalowaniem tego programu otrzymasz wszystkie niezbędne do obsługi kodeki, w rezultacie czego będziesz mógł oglądać filmy we wszystkich formatach (co jest zresztą też jednym z głównych haseł reklamowych stacjonarnego ALLPlayera).

Zacznijmy od podstaw. Aplikacja uruchamia się automatycznie w trybie horyzontalnym (nasze ustawienie systemowe nie ma znaczenie). Jednocześnie jesteśmy już w trybie odtwarzania, gdyż dysponujemy panelem sterującym. Po tapnięciu w ekran wszystkie kontrolki i wskaźniki zostają usunięte z ekranu, a ponowne tapnięcie przywraca je do naszego widoku. Zauważmy, że zwykle odtwarzacze mobilne najpierw pokazują nam listę dostępnych filmów; tu jest jednak inaczej i zaczynamy już od trybu oglądania. To jednak nie jest wada. Wadą natomiast i niemiłym zaskoczeniem jest to, że przyciski sterujące są bardzo małe i możemy mieć kłopot z trafieniem w nie. Po przejściu do wyboru pliku filmowego będziemy je mogli wybierać m.in. wedle wewnętrznego menedżera plików, filmów automatycznie wyszukanych w pamięci urządzenia czy historii oglądanych filmów. Niestety, interfejs jest brzydki i nie pomaga w wyborze.

Aplikacja umożliwia automatyczne pobieranie dopasowanych do filmów napisów, może wyświetlać informacje o odtwarzanym filmie, a np. głośnością można sterować gestem przesuwania w górę i w dół. Niestety, ALLPlayer zawodzi od strony koncepcyjnej: najbardziej rażą małe ikony funkcji sterujących. To nie tak powinno wyglądać w urządzeniu mobilnym. Zważywszy na to, że dostępnych jest wiele lepszych odtwarzaczy, w tym MX Player, radzimy najpierw pobranie MX Playera, a dopiero potem przetestowanie ALLPlayera. Sentyment sentymentem, ale fakty są takie, że mobilny ALLPlayer zawodzi - spójrzmy prawdzie w oczy: wymaga się Androida w wersji co najmniej 4.0, a odnosi się wrażenie, jakby program pamiętał czasy Androida 2...

Uwaga!
Dostępna jest wersja programu dla systemu Windows.

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (6 głosów)

Strefa Download programu
ALLPlayerALLPlayer dla Android
2018-06-23
przejdź ALLPlayer dla Windows

Ilość pobrań: 4670 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
ALLPlayer