w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 235
Wszystkich postów: 904115
Wszystkich tematów: 127324

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6272 dni

edjing 6.8.2


ico
edjing to multiplatformowa aplikacja do miksowania muzyki. Charakteryzuje się sugestywnym interfejsem (pięknym, czystym i wyrazistym); daje dostęp do własnej muzyki, ale i do muzycznych chmur; pozwala dodawać zróżnicowane efekty (ich wachlarz jest szeroki); pozwala nagrywać miksy, dzielić się nimi i wczytywać je do własnej strony w serwisie społecznościowym dla DJ-ów edjing World, który oferuje nielimitowaną przestrzeń na nagrane miksy... To wszystko brzmi imponująco i zaraz opiszemy edjing od środka, ale powiemy jeszcze na wstępie, że dostępne są wersje tego programu m.in. dla systemów Windows i Android; my zaś przyjrzymy się teraz wersji dla systemu tworzonego przez Google.

Aplikacja działa w trybie horyzontalnym. W celu wywołania źródeł muzyki dotykamy migających ikon nut znajdujących się przy gramofonach i wybieramy ścieżki. Źródła muzyki są 4: to muzyka w urządzeniu, własne miksy, Deezer i SoundCloud. Edjing umożliwia miksowanie dowolnych ścieżek z wymienionych serwisów muzycznych, ale musimy mieć w nich konta. Jeśli nie chcemy szukać utworów przez przeglądanie zasobów, a dysponujemy różnymi źródłami muzyki, to skorzystać możemy z wyszukiwarki globalnej, która przeszuka wszystkie dostępne źródła muzyki jednocześnie. Po dodaniu ścieżek trzeba chwilę odczekać na ich wczytanie w widoku głównym, na nasze wirtualne płyty winylowe, ale nie jest to uciążliwe. W zasadzie już po kilku sekundach zabawa może się rozpocząć: dotykamy migającego symbolu rozpoczęcia odtwarzania i dana płyta zaczyna się kręcić. Płytami można manipulować gestami i odbywa się to dosłownie tak, jak można sobie teraz wyobrazić. Potem natężenie wrażeń nie spada, bo manipulowaniu towarzyszyć mogą oczywiście te charakterystyczne skrecze i inne, bardziej subtelne atrakcje.

W trakcie odtwarzania płyt można z łatwością przechodzić do dowolnych momentów ścieżek, gdyż ich postęp oznaczony jest w paskach (falach) na górze interfejsu. Równie proste jest przechodzenie do funkcji efektów itp., choć początkowo ich obsługa może się wydawać skomplikowana. Funkcja nagrywania dostępna jest z ekranu gramofonów i możemy z niej skorzystać w dowolnej chwili, choć przejść musimy wtedy na moment do osobnego ekranu. Nie trzeba mieć konta w edjing, aby nagrywać miksy i je zapisywać w pamięci urządzenia, ale trzeba je mieć, aby mieć dostęp do swojej przestrzeni DJ-a. Dodatkowe profity uzyskać można po zakupie wersji Pro, ale trzeba przyznać, że już wersja darmowa oddaje do naszej dyspozycji potężny mikser.

Uwaga!
Program dostępny jest również dla systemu Windows.

Ograniczenia!
Aplikacja umożliwia utworzenie profilu w serwisie edjing World; do założenia konta wykorzystać można dane logowania z Facebooka albo z Google+. Dostęp do wszystkich funkcji (efektów, skórek itd.) da zakup wersji Pro; kosztuje ona 20,63 zł. Wersję Pro odblokować można też przez spełnienie kilku warunków (np. polubienia edjing na Facebooku itp.).

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
edjingedjing dla Android
2018-09-15

Ilość pobrań: 300 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
edjing