w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 398
Wszystkich postów: 937725
Wszystkich tematów: 138326

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7804 dni

Slingshot 2.1


ico
Slingshot jest aplikacją dostępną na urządzenia z Androidem, która pozwala w szybki i prosty sposób robić zdjęcia lub filmy i dzielić się nimi z wieloma ludźmi jednocześnie. Jest jedno "ale": nasi znajomi nie zobaczą tego, co im udostępniliśmy dopóki, dopóty sami nam czegoś nie udostępnią. Nazwę aplikacji można odnieść do "procy" - my strzelamy "z procy" fotkami czy filmami do znajomych, a oni mają coś "strzelić" w naszym kierunku. A więc: coś za coś. Co ciekawe, jej producentem jest sam Facebook (ten od prawdziwego Facebooka).

Aby korzystać z aplikacji trzeba podać swój numer telefonu. Na numer ten otrzymamy SMS z kodem, który należy podać. W kolejnym kroku podajemy swoje imię i nazwisko; będzie ono widoczne, gdy nasi znajomi będą przeglądać nasze wyczyny. Po zatwierdzeniu danych znajdziemy się już we właściwym interfejsie. Ekran przedstawia to, co dociera do przedniego aparatu naszego urządzenia. Domyślnie ustawiony jest więc tryb autoportretu (Selfie); można go jednak tapnięciem przełączyć do trybu korzystającego z tylnego aparatu. W tym wypadku istnieje też opcja włączenia lampy błyskowej (Flash), aczkolwiek w naszym przypadku, nie wiedzieć czemu, ona nie działała. Jeśli zaś chodzi o tworzenie zdjęcia, to zrobimy je jednym tapnięciem - natomiast film nakręcimy przytrzymując ten sam przycisk (czyli Shoot). Ostatnią funkcją dostępną na ekranie jest możliwość wysłania zaproszenia do korzystania z aplikacji np. do znajomych z Facebooka.

Po zrobieniu np. zdjęcia mamy możliwość narysowania czegoś na nim. Do dyspozycji mamy dowolne kolory, opcję undo, opcję wyczyszczenia. Przy okazji przygrywa nam muzyczka. Następnie dzielimy się wykonaniem ze znajomymi... Slingshot jest rzeczywiście nastawiony na szybkość, dynamikę, łatwość obsługi. To prosta aplikacja; świetnie wykonana. Jeśli więc jej idea "strzelania" multimediami Ci się podoba, to być może warto ją wypróbować?

Uwaga!
Przy rejestracji należy podać swój numer telefonu.

Wymagania!
Android 4.1 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
SlingshotSlingshot dla Android
2015-03-04

Ilość pobrań: 7 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Slingshot