w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 127
Wszystkich postów: 904332
Wszystkich tematów: 127417

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6334 dni
pl

musiXmatch 7.2.4


ico
musiXmatch to największy na świecie katalog tekstów piosenek. Jego siła bierze się z tego, że tworzony jest przez zwykłych użytkowników; każdy więc ma szansę nie tylko poprawić tekst piosenki już dodanej do bazy, ale i dodać teksty zupełnie nowe. Właściwością tej usługi jest jednak i to, że pozwala włączyć piosenkę za pośrednictwem serwisu YouTube wraz z synchronizacją tekstu. Aplikacja internetowa dostępna jest w witrynie musiXmatch.com, więc od razu możemy przekonać się o potencjale jej katalogu. Możemy jednak też mieć dedykowaną aplikację na urządzenie mobilne z systemami Android, iOS, Windows Phone; a także specjalne rozszerzenie dla stacjonarnej przeglądarki Chrome czy program dla Windowsa. Przyjrzyjmy się bliżej musiXmatch w wersji przygotowanej dla Androida.

Pierwsza rzecz, o której warto wiedzieć, to na pewno ta, że musiXmatch jest odtwarzaczem muzycznym - pełnoprawnym odtwarzaczem z możliwością wyszukiwania muzyki wedle albumów, gatunków, wykonawców, utworów, czyli tradycyjnych tagów; obsługującym playlisty, jak i - co stanowić może jeden z jego największych atutów - katalogi. Wszystkie te funkcje udostępnia się nam poprzez zakładki między którymi przechodzić można prościutkimi gestami przesuwania ekranu w prawo/lewo. Druga rzecz, o której warto wiedzieć, to z kolei ta, że choć musiXmatch jest medium społecznościowym, to wcale nie musimy zakładać konta, aby z niego korzystać. Mówiąc precyzyjniej: aplikacja w szufladzie nawigacyjnej, co prawda, oznajmia nam brak konta, gdy go nie mamy, ale nie wpływa to na sposób korzystania z odtwarzacza. Oczywiście nie dotyczy to sytuacji, w której chcemy brać żywy udział w rozbudowie serwisu i synchronizować profil. Do aplikacji można się zalogować za pośrednictwem Google+ lub Facebooka bądź zarejestrować poprzez adres e-mail.

To jednak nie wszystko, bo musiXmatch oferuje nam też funkcje rozpoznawania utworów, wyszukiwania okładek wydań czy (rzeczy była jasność) tekstów. Musimy jednak przy tym pamiętać, że czym popularniejszy gatunek i należąca do niego piosenka, tym ma większe wsparcie. Pod tym więc względem nie każdy będzie równie zadowolony z aplikacji... Podsumowując, program daje możliwość cieszenia się swoją muzyką z perfekcyjnie zsynchronizowanymi tekstami piosenek i ma mnóstwo funkcji wspomagających - warto jeszcze nadmienić choćby o wsparciu dla smartwatchy czy opcji FloatingLyrics, która pozwala mieć teksty w trakcie słuchania muzyki w niektórych zewnętrznych aplikacjach: Muzyce Google, Spotify, SoundCloud, Deezer. Jednakże już samo to, że oferuje odtwarzanie muzyki wedle tagów lub katalogów, w pięknym interfejsie, z edytorem tagów i equalizerem - sprawia, że warto, i to bardzo, go przetestować.

Uwaga!
Dostępna jest wersja tego programu dla systemu Windows. Aplikacja internetowa dostępna jest pod adresem https://www.musixmatch.com/

Ograniczenia!
Część funkcji wymaga dostępu do internetu. Rejestracja jest opcjonalna; dokonać jej można przez adres e-mail lub konto społecznościowe z Google+ czy Facebooka. Dostępne są płatne subskrypcje wersji Premium; cena za miesiąc to 9,29 zł, a za rok - 23,20 zł.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie, ale spolszczono tylko część interfejsu

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
musiXmatchmusiXmatch dla Android
2018-10-31

Ilość pobrań: 32 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
musiXmatch