w
googluj

Camera51 1.1.6


ico
Camera51 to aplikacja aparatu fotograficznego dostępnego na urządzenia mobilne m.in. z systemem operacyjnym Android, która sama, automatycznie, wykrywa i analizuje twarze, scenerie, obiekty, a następnie pomaga użytkownikowi zrobić najlepsze zdjęcie poprzez wskazanie mu na ekranie odpowiedniego punktu, względem którego ma on wycentrować widok. Jak twierdzi producent, algorytmy aplikacji wykorzystują te same reguły dotyczące dobrego ujęcia i kadru, które są na co dzień wykorzystywane przez profesjonalnych fotografów.

Program działa w 2 trybach. W pierwszym i wspomnianym, użytkownik musi przesunąć ikonę smartfona we wskazane miejsce, by otrzymać najlepszy kadr. W drugim, ma możliwość ręcznego wyznaczenia obiektu, który go najbardziej interesuje, co dopiero potem zdeterminuje funkcję kadrowania. W obu wypadkach to użytkownik musi podjąć ostateczną decyzję odnośnie zrobienia zdjęcia. W ustawieniach globalnych Camera51 możemy wybrać jakość tworzonych zdjęć i filmów. Ciekawe są funkcje uzupełniające - w wypadku ręcznego wskazywania obiektów możliwe jest włączenie opcji pozwalającej wskazywać 3 obiekty na raz.

Aplikacja działa zarówno z tylną, jak i przednią kamerą urządzenia. Pozwala zmienić ustawienia ekspozycji i lampy błyskowej; to niewiele, ale nie to ma w końcu świadczyć o jej sile. Umożliwia do tego nie tylko robienie zdjęcia, ale i kręcenie filmów, choć (oczywiście) tryb filmowania nie wykorzystuje funkcji wskazującej najlepszy kadr. Program ponadto umożliwia błyskawiczne przejście do galerii obrazów, tzn. do interfejsu aplikacji trzeciej odpowiedzialnej za ich przeglądanie.

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
Camera51Camera51 dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 9 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Camera51