w
googluj

BeyondPod


ico
BeyondPod to aplikacja wydana na smartfony z systemem Android, która daje dostęp do tysięcy darmowych podcastów i videocastów z całego świata.

Prócz tego, że oferuje własną przeglądarkę tych zasobów, to również ich wyszukiwarkę; wystarczy więc wpisać frazę, by odnaleźć swój ulubiony kanał, jeśli jest niszowy. BeyondPod powiadamia nas o nowościach w śledzonych kanałach, jak i umożliwia pobieranie wybranych plików na naszych warunkach, tzn. przez wybrany typ połączenia (dane komórkowe albo wi-fi); do tego pozwala się nam tworzyć własne kategorie kanałów (po prostu wpisujemy nazwę, gdy dodajemy nowy kanał). BeyondPod to równocześnie odtwarzacz z funkcją obsługującą playlisty, a nawet tzw. smartlisty, czyli automatyczne listy odtwarzania bazujące na tym, czego słuchamy. Odtwarzać podcasty można też przy użyciu widżetów. Krótko mówiąc, aplikacja zajmuje się podcastami/videocastami w sposób komplementarny (całościowy): od ich znalezienia, przez powiadamianie o nowościach oraz pobieranie plików, po ich odtwarzanie.

Po zainstalowaniu BeyondPod jesteśmy posiadaczami wersji Pro przez 7 dni; w tym czasie możemy przetestować cały potencjał aplikacji. Po pierwszym uruchomieniu daje się nam możliwość wyboru ulubionych tematów. Na tej podstawie zasugerowane zostaną pierwsze podcasty (choć i tak najlepiej od razu przejść do wyszukiwarki). Kolejny ekran daje natomiast sposobność wyboru tego, o czym przed momentem wspomnieliśmy i co może być dla Was jedną z fajniejszych opcji, czyli automatycznego pobierania; automatyczne pobieranie przez wi-fi jest ustawione domyślnie.

Uwaga!
Dostępna jest też wersja tej aplikacji przygotowana specjalnie dla tabletów.

Ograniczenia!
Przez 7 dni korzystać można z wersji pełnej, Pro. Potem należy zapłacić za jej odblokowanie 21,61 zł albo będziemy korzystać z wersji "odchudzonej".

Wymagania!
Zależne od urządzenia

Licencja: Trial (testowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
BeyondPodBeyondPod dla Android
2014-11-21

Ilość pobrań: 3 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
BeyondPod