w
googluj

Inline Music Player 1.26.2


ico
Inline Music Player to odtwarzacz muzyczny dostępny na urządzenia z Androidem, który będzie dobrze służył wszystkim tym użytkownikom, którzy preferują łatwe i wygodne tworzenie list odtwarzania oraz ich szybką i intuicyjną obsługę.

Pod względem wyglądu aplikacja jest ascetyczna i pokazuje tylko to, co najważniejsze. Jej interfejs graficzny pozbawiony jest tradycyjnego paska akcji. Wyświetla (domyślnie) jedynie zakładki biblioteki mediów oraz jedną, szybką playlistę. Biblioteka segreguje muzykę wedle albumów, choć pogrupować można ją na wiele sposobów, w tym wedle widoku na lokalizacje (katalogi). Mamy jednocześnie dostęp do miniaturek okładek. Po tapnięciu w dany album nie przechodzimy do oddzielnej strony, lecz wchodzimy do jego zawartości zupełnie tak, jak to się robi w eksploratorach plików. Dysponujemy spisem utworów należących do tapniętego albumu czy artysty (zależnie od grupowania), przy czym mamy również informację o czasie trwania utworów. Dopiero dotknięcie wybranego utworu kieruje nas do okna odtwarzania, w którym niemal cały ekran zajmuje grafika okładki; kontrolki znajdują się na dole. Utwór można oznaczyć jako ulubiony. Za powrót do widoku pierwotnego (biblioteki i playlist) odpowiada specjalny przycisk (ikona kwadratu).

Po naciśnięciu fizycznego przycisku MENU i wybraniu funkcji ogólnej playlist, otrzymamy szeroką gamę opcji do ich zarządzania. Prócz tego, że jest to jeden ze sposobów włączenia odtwarzania gotowej już playlisty, to możemy ją utworzyć od podstaw - w tym zaś wypadku otrzymamy 3 możliwości: utworzenia standardowej playlisty (podajemy dla niej nazwę; potem uzyskamy do niej dostęp z ekranu głównego), autoplaylisty (opcja niedostępna w wersji darmowej) albo specjalnej playlisty (dotyczy po prostu naszych ulubionych). Z kolei gdy przejdziemy do ekranu danej playlisty - a powtórzmy, że wszystkie są dostępne na prawo od biblioteki mediów - wówczas również będziemy mogli nimi zarządzać; zmienić nazwę czy usunąć. Zarządzanie playlistami odbywać się może zresztą w tej aplikacji wszędzie, bo np. po przytrzymaniu utworu w bibliotece można go dodać do wybranej listy.

Program początkowo robi skromne wrażenie. Oferuje jednak wielką wygodę i funkcjonalność. Udostępnia szereg ustawień, w tym equalizer czy wyłącznik czasowy (niektóre opcje są zablokowane). Potrafi wyświetlać pliki wedle katalogów, a nie tylko tagów. Zwłaszcza zaś nastawiony jest na zabawę playlistami i naprawdę trudno wymyślić lepszy sposób na ich obsługę niż ten, który proponują autorzy Inline - przechodzenie do playlist gestami jest bowiem co najmniej bardzo, bardzo przyjemne.

Ograniczenia!
5,99 kosztuje wersja z wszystkimi funkcjami.

Wymagania!
Android 2.3.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Inline Music PlayerInline Music Player dla Android
2014-12-03

Ilość pobrań: 18 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Inline Music Player