w
googluj

DayInPics 1.4


ico
DayInPics jest programem wydanym dla urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android, pozwalającym tworzyć kolaże na bazie własnych zdjęć. Jest łatwy w użyciu i do pewnego istotnego stopnia automatyzuje nasze działanie. Jeśli zrobiliśmy dzisiaj zdjęcia, to po otworzeniu DayInPics będziemy je mieć w zaproponowanym już kolażu. Ale najważniejsze jest to, na ile możemy sami mieć wpływ na jego ostateczny kształt.

Kolaż w rozumieniu tej aplikacji składa się z 3 sekcji: daty, tytułu oraz zdjęć. Datę możemy zmienić, ale nie można jej usunąć. Szkoda, bo data związana jest z ikoną, która nie wygląda zbyt nowocześnie. Co do tytułu kolażu, to możemy go zmienić z domyślnego "DaysInPics" na dowolny inny, ale i w tym wypadku nie można belki z tytułem usunąć całkowicie. Jeśli zaś chodzi o zdjęcia, to mamy nieco lepszą wiadomość: program oferuje 28 szablonów, z czego jednak darmowych jest 8. Trudno ocenić ich jakość; z jednej strony mogą się podobać, choć wcale nie muszą; to bardzo subiektywne.

Przejdźmy do fajnych cech. Zaletą DaysInPics jest z całą pewnością to, że proces tworzenia kolażu jest szybki. Jeśli zrobiliśmy tego dnia dobre zdjęcia, to może wystarczyć tapnięcie w ikonę dyskietki - tradycyjne oznaczenie polecenia zapisania w pamięci urządzenia - aby mieć kolaż w swoich zasobach. Warto jednak pobawić się ustawieniami: można zmienić margines zdjęć, jak i nadać im rotację, co sprawi, że całość będzie bardziej oryginalna.

To byłby całkiem przydatny program gdyby nie jedno: darmowa wersja nie ma funkcji własnoręcznego dodawania zdjęć, przez co zdani jesteśmy na automatyzację. Zwykle automatyzacja jest błogosławieństwem (po to w końcu korzystamy z robotów), ale w DaysInPics może się ona stać dla nas przekleństwem. Niemniej jeśli lubimy kolaże to i tak warto przetestować tę aplikację, gdyż zapisuje je w pamięci w dość dobrej jakości (choć mogłaby być jeszcze lepsza...).

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Wersja Premium kosztuje 10,93 zł; i m.in. odblokowuje dostęp do wszystkich szablonów.

Wymagania!
Android 2.3.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 2 (1 głosów)

Strefa Download programu
DayInPicsDayInPics dla Android
2018-09-21

Ilość pobrań: 3 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
DayInPics